Sağlık Bilimleri Enstitüsü - Duyurular

24 EYL 2019

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI BİLİM SINAVI SONUÇLARI (24.09.2019)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için Eylül ayı sonuna kadar başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte çarşı kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedirAyşenur GülBetül BUDAKBüşra AKARCan Kadir KUŞCansu KARADUMANÇağlar GÜNGÖREbru ÖZERErdoğan ÖNKOYUNFatih İLEKFatih SERTOGLUHakan BULUTNeslihan BİÇERNurdoğan İNCİSeda Gülçin BABAOĞLUYasemin TANRİBERFulya BANKOĞLUDursun ÖZÇELİKÖzlem Ayşen BAYTEREHayati BAYLANAbdulkadir KABATAŞYahya OKUYUCU

24 EYL 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI NÖROBİLİM (TEZLİ/TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (09.09.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte, 27.09.2019 tarihine kadar, Çarşı Kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.ADI SOYADIPROGRAM1Aysel Büşra TAŞTEZLİ2Bahar TÜRKOĞLUTEZLİ3Behiye Nur KARAKUŞTEZLİ4Buse Ezgi BektaşTEZLİ5Büşra AKPINARTEZLİ6Caner ÇAKIRTEZLİ7Cansu AYDINTEZLİ8Ezgi GÜNAYDINTEZLİ9Fatma Zehra TAŞTEZLİ10Gülcan KARAGOZTEZLİ11Hande Hatice BAYDİLLİTEZLİ12Hasan Abu IyadaTEZLİ13İrem HAYTATEZLİ14İsa KÖRTEZLİ15Melike Cansel ERENTEZLİ16Merve ALTUNTEZLİ17Merve Sümeyye DİLERCANTEZLİ18Mukadder BALCITEZLİ19Nilay MULUMULUTEZLİ20Özlem MUTLUTEZLİ21Rabia HAMZATEZLİ22Tuana YILDIZTEZLİ23Yusuf KALAYCITEZLİ24Zehra ÖKTEMTEZLİ25Zeynep DENİZTOKERTEZLİ26İremnur SOYLUTEZLİ1Dilek EKŞİ BİLGİNTEZSİZ2Elif Cemre ÖZDEMİRTEZSİZ3Erdem DAĞDEMİRTEZSİZ4Fatma KARAKOÇTEZSİZ5Hilal UzTEZSİZ6Merve Nur ÇETİNTEZSİZ7Nihan OĞUZTEZSİZ8Rümeysa Emine CEBECİOĞLUTEZSİZ9Sacide Büşra YILDIRIMTEZSİZ10Sara GENÇTEZSİZ11Seda ÖZTÜRKTEZSİZ12Selin Devrim ÖZDEMİR YAZGANTEZSİZ13Sezer Deniz KURCANTEZSİZ14Şöhret PAKİŞTEZSİZ15Yağmur SARIYELTEZSİZ16Yasemin EMİRTEZSİZ17Zeynep GULSERTEZSİZ18Zeynep ÖRNEKTEZSİZ

23 EYL 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI ÇOCUK GELİŞİMİ (TEZLİ/TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (19.09.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için 30 Eylül 2019 tarihine kadar başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte Çarşı Kampüs'te yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.CAVİT     YEŞİLDAĞTezliYASEMİN   İZCİ    TezliBETÜL     KOCABEY TezliBİLLUR ECE ÇİFÇİ   TezliBÜŞRA     TEMİZ   TezliDERYA     GÜNGÖR  TezliELİF BEYZA GELEBEK TezliFERHAN    KÜÇÜK   TezliHEDİYE NİSÜNCELER TezliKEVSER    HEKİMOĞLUTezliMEHTAP EKİCİTezliNESLİHAN  KURT    TezliNURAY     YÜCE    TezliSELİN     ATASAVUNTezliTUĞBA     ÇELİKER TezliTUĞÇE     DİNÇER  TezliSELİN     ŞÜKÜROĞLUTezsizSEVCAN    ARDAL   TezsizZAHİDE    CEBECİ  TezsizZEYNEP    BAYRAM  TezsizAYŞE      EŞMEN   TezsizAYŞIN BENGÜ BİTİŞ   TezsizBEGÜM     BAŞCAN  TezsizNURİYE    ŞENCAN  TezsizOĞUZHAN   DÖNMEZ  TezsizSALİM     TATLI   TezsizYASEMİN   KARADEMİRTezsizYELİZ     ERDOĞAN TezsizCEREN     ÇOLAK   TezsizÇAĞRI     BATAL   TezsizZEYNEP    DURMUŞ  TezsizELİF NUR  YILMAZ  TezsizEMİNE AYDADAL     TezsizBEYZA     GÜNDOĞANTezsizMERVE     TAŞTÜNERTezsizEDA       GÖKLER  TezsizNİMET     TUNÇER  TezsizESRA      ÜNAL    TezsizEZGİ      BALTA   TezsizFATMA     ŞEKERCİ TezsizGİZEM     BAŞAYAGÜTezsizGİZEM     KULAKSIZTezsizGÖZDE     ÖZTÜRK  TezsizHATİCE    GELİR   TezsizHATİCE KÜBRA ATLI    TezsizM YAĞMUR  AÇIKGÖZ TezsizMELİSA    AKKÖSE  TezsizİREM NİMET AKPINAR TezsizTAHA YASİN ARICI   TezsizKÜBRA     KAYADELENTezsiz

20 EYL 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI BAĞIMLILIK DANIŞMANLIĞI VE REHABİLİTASYON (TEZLİ/TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (20.09.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte, 30.09.2019 tarihine kadar, Çarşı Kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.Eda Aydın-TezliBüşra Yeşilbağ-TezliYıldız Merve Fırıncı- TezsizElif Özbay-Tezsizİrem Şengezer-TezsizYavuz Bilgin-Bilimsel HazırlıkDilek Ekşi Bilgin-Bilimsel HazırlıkBüşra Ece-Bilimsel HazırlıkEsra Roma-Bilimsel Hazırlık

19 EYL 2019

DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ DOKTORA PROGRAMI KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (18.09.2019)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için Eylül ayı sonuna kadar başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte çarşı kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedirAyça Bilge GürcanBaşarılıEylül AltanBaşarılıGözde MalkoçBaşarılıNida Şanlı ColayBaşarılı

18 EYL 2019

DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ YÜKSEK LİSANS KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (16.09.2019)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için Eylül ayı sonuna kadar başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte çarşı kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedirAhsen ERİMBaşarılıEsra Nur KÜÇÜKBaşarılıAylin BAŞARANBaşarılıKıymet Rumeysa SARIBaşarılıRumeysa İNANBaşarılıAyşe Nur KOÇAKBaşarılıYeşim GÜNERİBaşarılıSevdenur AKBUDAKBaşarılıSerenay TULUNOĞLUBaşarılıŞeyda Nur BAŞARANBaşarılıMaide TEKERBaşarılıAylin PAYZUNLARBaşarılıEcem Nur DEMİRSOYBaşarılıBüşra AYTARBaşarılıAyşe Serra ULUSOYBaşarılıMeryem SAVRANBaşarılıCansel MERTBaşarılıHatice Kübra OYMAKCIERBaşarılıKübra TETİKBaşarılıAyşe Fatma TÜRKANBaşarılıPınar KIRANBaşarılıCeren SÖĞÜTBaşarılıBuse EZELİBaşarılıŞükran DAMARBaşarılıAyşegül KARAMANBaşarılıGökçen Elif KÖREKENBaşarılıBeyza SUNGURBaşarılıMerve KAYALIOĞLUBaşarılıPelin YILDIZBaşarılıBekir İzzet SERTDEMİRBaşarılıHüseyin ÇETİNBaşarılıKübra Nur AYARBaşarılıYaren BÜYÜKÇAKMAKBaşarılıMuhammet Enes CEYLANBaşarılıŞule ALBAYRAKBaşarılıBerire Sena BALDEMİRBaşarılıÖzgenur ÖZZADEBaşarılıÖzge KABUKBaşarılıİlayda GÜNDÜZBaşarılıFatmanur YILMAZBaşarılıKayıt Hakkı Kazanan Yabancı Uyruklu ÖğrencilerNesrin KURTARANBaşarılıTuhçe KAYABaşarılıYedek Öğrenci ListesiMuhammed Selman BABARYedekAyşenur Betül YILMAZYedekKamile FİDANYedekMehmet Kutay YENİAYYedekŞeyda FIRATYedekMeryem KARAKAŞYedek

17 EYL 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (10.09.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte, 25.09.2019 tarihine kadar, Çarşı Kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedirAyşe Beyza ATEŞAytug KUCUKBUKUCUBüşra ÇAVUŞEbrar AKYÜZElif VURALEnes YEŞİLYURTEray BAŞOĞLUFatih EROĞLUGamze KELEŞGülçin ÖZCANİbrahim Birkan UĞURLUMehmet Can SANDIKCIMurat ASLANERNisanur ODACISelin TEMİZTufan Semih ÖZSU

11 EYL 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI LİSANSÜSTÜ DERS PROGRAMLARI

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans.pdfHemsirelik YL 2019-2020 Guz Donemi Haftalik Ders Programi.pdfBağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon .pdfDil ve Konuşma Terapisi.pdfSosyal Hizmet Yüksek Lisans.pdf2019-2020-SAY-YLP- Güz_dönemi_ders_programi.pdfNot: Ders programlarında değişiklik olabilir. 

04 EYL 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI HEMŞİRELİK YLP HAFTALIK DERS PROGRAMI

Hemsirelik YL 2019-2020 Guz Donemi Haftalik Ders Programi.pdf

02 EYL 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (06.08.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı  bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri 17 Eylül 2019 tarihine kadar başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte Çarşı Kampüs'te yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.Merve Tuğçe OBUZSeda Merve MİNDERNecip Fazıl KILIÇSafiye Gül ABATTalha KATIRCIBengisu USTA

27 AĞU 2019

TEZ SAVUNMA SINAVLARI

Tez Savunma Sınavları izleyicilere açıktır.Nejdet BARANSosyal Hizmet Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 27.08.2019Sınav Saati     : 12.00Sınav Yeri      : Çarşı YerleşkeHuzeyfe Orhan SARIBAŞSosyal Hizmet Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 27.08.2019Sınav Saati     : 11.00Sınav Yeri      : Çarşı YerleşkeDeniz YILMAZ Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 04.09.2019Sınav Saati     : 16.00Sınav Yeri      : Çarşı YerleşkeFunda TOPAK Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 04.09.2019Sınav Saati     : 15.00Sınav Yeri      : Çarşı YerleşkeTuğçe SAYGILI Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 04.09.2019Sınav Saati     : 15.00Sınav Yeri      : Çarşı YerleşkeSümeyye ŞİRİN Nörobilim Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 27.08.2019Sınav Saati     : 17.00Sınav Yeri      : NP İstanbul Beyin HastanesiŞeyma ŞAHİNİş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 29.08.2019Sınav Saati     : 13.00Sınav Yeri      : Çarşı YerleşkeElif Hilal ODABAŞİş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 29.08.2019Sınav Saati     : 11.00Sınav Yeri      : Çarşı YerleşkeMuhammed Oğuzhan HANAZİş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 29.08.2019Sınav Saati     : 10.00Sınav Yeri      : Çarşı YerleşkeÜnzile TUNÇFizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 16.09.2019Sınav Saati     : 13.30Sınav Yeri      : NP Feneryolu KliniğiÇağrı ALIPSATICIFizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 16.09.2019Sınav Saati     : 13.30Sınav Yeri      : NP Feneryolu KliniğiBerna HADUTOĞLUBağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 28.08.2019Sınav Saati     : 11.00Sınav Yeri      : NP Beyin HastanesiGülce Gülün IŞIK Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans ProgramıSınav Tarihi  : 06.09.2019Sınav Saati     : 10.00Sınav Yeri      : NP Beyin Hastanesi

26 AĞU 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI NÖROBİLİM YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (05.08.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı  bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri 6 Eylül tarihine kadar  başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte çarşı kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.Aylin KESİCİTEZSİZBahar TURANTEZLİBirgül POLATTEZLİBüşra Elif AYBERTEZLİBüşra ÖZKANTEZLİBüşra UYSALTEZLİCeyda KAYATEZLİEda Nur DEMİRELTEZLİFarhu Nisa CANARSLANTEZLİFatma DEMİRTEZLİFerihan ADALITEZSİZGülin GÜRSELTEZLİHande ÇELİKTEZLİHarun YIRIKOĞULLARITEZLİİrem Rana BOLATTEZLİKoray ÇAVUŞOĞLUTEZSİZMehmet YAĞCITEZSİZMehmet Yiğit TEKİNTEZLİMerve AKÇİLTEZSİZNur DEMİRCİTEZLİSafiye Ayça KOYUNCUTEZLİSeçil ÖRGÜNALTEZSİZSevil CİVELEKTEZSİZSümeyye EKİNTEZLİŞeyla İBRAHİMOĞLUTEZLİYasemin ÇELİKASLANTEZLİZehra DEĞİRMENCİTEZLİZeynep ARAMANTEZLİTuğba DEMİR*Gülsün Büşra ÇİÇEK*Hatice Sultan DURSUNTEZLİDuygu YILMAZ*Diyarcan KOLAÇTEZLİNOT: Listede isminin karşısında * bulunan öğrencilerin Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sekreterliği ile görüşmeleri gerekmektedir.

23 AĞU 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI BAĞIMLILIK DANIŞMANLIĞI VE REHABİLİTASYON YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (23.08.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı  bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri 6 Eylül tarihine kadar başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte çarşı kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.Kübra Kahveci: Bilimsel HazırlıkHatice Tanrıverdi: Bilimsel HazırlıkSeyitali Sinan Dağbakan: TezsizCansu Salhaoğlu: TezliMelike Özdemir: TezsizFulya Koyun: TezsizSonay Topçu: TezliDuygu Odak: Bilimsel Hazırlıkİhsan Erkal Erkoç: Tezli

23 AĞU 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI SOSYAL HİZMET YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (23.08.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı  bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri 6 Eylül tarihine kadar başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte çarşı kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.AD SOYADSINAV SONUCUBİLİMSEL HAZIRLIKGözde Eda ÖZBAŞARILIYOKBurcu DAĞCIBAŞARILIYOKDeniz Huriye KULGABAŞARILIYOKKübra DOĞANBAŞARILIYOKBüşra Buse KERVANBAŞARILIYOKBüşra HANTALBAŞARILIYOKAleyna ÖZDEMİRBAŞARILIVAR

23 AĞU 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI NÖROBİLİM DOKTORA PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (05.08.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı  bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri 6 Eylül tarihine kadar başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte çarşı kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.Beyhan Perım SECMENKABULNilban BORAKABULRuhullah Güney FaalÖzel ÖğrenciMerve Nur ÖzbeyÖzel ÖğrenciNOT: Listede isminin karşısında * bulunan öğrencilerin Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sekreterliği ile görüşmeleri gerekmektedir.

22 AĞU 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (20.08.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte, 06.09.2019 tarihine kadar, Çarşı Kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.ARDA YILMAZBURAK KÖKSALEROL BİLCANNECATİ HAKAN ÖZDEMİRMERVE GÜNEŞMEYRİ SENEM KORUKLUNURCİHAN DEMİRCİTUĞÇE ÖKTEMTUNCAY BAYGINER

20 AĞU 2019

Dil ve Konuşma Terapisi Yüksek Lisans Programı Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenci Listesi (19.08.2019)

Programa kabul edilecek adayların kesin listesi, 18 Eylül 2019 Çarşamba günü duyurulacaktır. Ancak, ismi ilan edilen öğrenciler, 18 Eylül 2019 tarihini beklemeden çarşı yerleşkede bulunan öğrenci işlerine gelerek kesin kayıtlarını yaptırabilirler.Rumeysa İNANBaşarılıAylin BAŞARANBaşarılı

19 AĞU 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI ÇOCUK GELİŞİMİ (TEZLİ/TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (08.08.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte, 06.09.2019 tarihine kadar, Çarşı Kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.EBRU CEMİLGÜR     TEZLİMELİS AY  YÜZÜGÜLDÜTEZLİFAZİLET   DAĞ     TEZLİCANAN     ŞEN     TEZLİİLAYDA    YAZAR   TEZLİNİSANUR   BAYRAM  TEZLİELİF CEYLAN YASSIBAŞTEZLİESMA NUR  LAFÇI   TEZLİGÜL  MÜNÜKLÜ TEZLİMELEK  ÇELİK   TEZLİNAME TÜRKEL  TEZLİNURYAĞMUR TÜRKARSLANTEZLİSANİYE    İPEK    TEZLİAYŞE      BAZ     TEZLİELİF NUR  TORUN   TEZLİMERYEM    ERENBERKTEZLİÖZLEM     ÇİÇEK   TEZLİSERAP     DEMİR   TEZLİSERAY     ALPASLANTEZLİBENGİSU   GÜRCÜOĞLUTEZLİDİLARA    DOĞAN   TEZLİERİNÇ     ERBİLDİMTEZLİŞERİFE    HAVUZ   TEZLİŞEYMA     DURMUŞ  TEZLİZARİFE    ÜSPOLAT TEZLİARZU      ERTUĞRALTEZLİBEYZA NUR GÜMÜŞ   TEZLİELİF      OĞUZ    TEZLİMERVE     ERDOĞANTEZLİAYŞE      DOĞAN   TEZLİOSMAN     ARİ     TEZLİAYŞE      KARADAL TEZLİAYŞEGÜL   ATAK    TEZLİCEMRE     ÖZYURT  TEZLİGİZEM     CANDAN  TEZLİGÜLTEN    YÖRÜK   TEZLİHAYRİYE   ALPTEKİNTEZLİLARA      KIRMUSAOĞLUTEZLİŞEYMA     ÇELİKKAYTEZLİDERYA     TOKER   TEZLİFATMA     YAZICI  TEZLİRAHMİ     BAYKARA TEZLİŞULE      YÜCE    TEZLİASLI DİLARSEZER   TEZSİZHÜLYA     GÜL     TEZSİZGÖZDE     ÖZTÜRK  TEZSİZNİMET     TUNÇER  TEZSİZAYŞENUR   TİRSİ   TEZSİZHATİCE KÜBRA ATLI    TEZSİZNEZAN RÜYA YILMAZ  TEZSİZ

08 AĞU 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI HEMŞİRELİK DOKTORA PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (06.08.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte, 06.09.2019 tarihine kadar, Çarşı Kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.ÖĞRENCİ ADI SOYADIALES % 50YL.  NOT %20YAZILI SINAV %30TOPLAMSONUÇBelçim EDE35.2116.9219.571.63GİRMEYE HAK KAZANDIVesile ADIGÜZEL35.4615.9418.970.3GİRMEYE HAK KAZANDI

07 AĞU 2019

2019-2020 GÜZ YARIYILI HEMŞİRELİK (TEZLİ/TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (06.08.2019 TARİHLİ BİLİM SINAVI)

Listede adı bulunan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için başvuru belgelerinin asıllarıyla birlikte, 06.09.2019 tarihine kadar, Çarşı Kampüste yer alan öğrenci işlerine gelmeleri gerekmektedir.ALEYNA  YOĞURTÇUTEZLİARİFENUR  AYDOĞAN TEZLİARZU  AVCI    TEZLİAYŞENUR  ARSLAN  TEZLİBAHAR  GEZER   TEZLİBEYZANUR  ABBASOĞLUTEZLİCANAN AŞIKOĞLUTEZLİDENİZ DOĞANAY TEZLİDOĞAN CANEŞ   TEZLİEDA  GÜNEY   TEZLİHABİBE KAYA    TEZLİHALİME ULU     TEZLİHİLAL PEHLİVANTEZLİİREM  NURAL   TEZLİKÜBRANUR  ŞİMŞEK  TEZLİMEDİNE DULHA   TEZLİMERVE  BARUT   TEZLİMERVENUR  YILDIRIMTEZLİMESUT  NALPARA TEZLİNAZLI  BİLGİNTEZLİÖMER FARUK ATALAY  TEZLİÖZGE  YILMAZ  TEZLİÖZLEM  DEMİRCİ TEZLİSELCAN  ÖZ      TEZLİSILA ÖZTÜRK  TEZLİSİMGE SIRTLI  TEZLİSUEDA ŞİT     TEZLİTUBA   AMİRGAN TEZLİTUNCAY  AŞCI    TEZLİYAĞMUR BARMAN  TEZLİZEYNEP  CİCİ    TEZLİABDULBAKİ ERGİN   TEZSİZABDULLAH  AKTÜRK  TEZSİZAHMET KOLİP   (*)TEZSİZALİ FIRAT   TEZSİZAYŞE SAKİNARLI (*)TEZSİZAYŞEGÜL  DELİHASANTEZSİZAYŞEGÜL KAYA    TEZSİZAYŞE NESİBE ŞAHİNER TEZSİZBEKİR  KARASAKALTEZSİZBERAAT TEZCAN  TEZSİZBEYZA ÇELİK   TEZSİZBUSENUR   AKDEMİR TEZSİZBÜŞRA ÇALIK   TEZSİZBÜŞRA ÜNAL    TEZSİZCANAN  YILDIZ TEZSİZCAVİDAN   SAKALLI TEZSİZCEYLAN  DORUDEMİRTEZSİZCEYLAN  KESGİN  TEZSİZDEMET     YILDIRIMTEZSİZDERYA DENİZ ÇELENK  TEZSİZDİLBER  ARSLAN  TEZSİZDUYGU  KAPLAN (*)TEZSİZEBRU  ERDOĞMUŞTEZSİZECE KIYANAK TEZSİZECEM  YILDIZ  TEZSİZELÇİN YILDIRIMTEZSİZELİF  MOLLAMUSTEZSİZELİF NUR  DELİCE  TEZSİZEMİNE AZRA ÖZTÜRK  TEZSİZEVRİM  ÇUHADAR TEZSİZEZGİNUR  GÜRGEN  TEZSİZFATİH  ÇİFTÇİ  TEZSİZFATMA ZEHRA KARTAL  TEZSİZFURKAN ERSİN   TEZSİZGİZEM DENİZ   TEZSİZGÜLSEREN  TOPÇU   TEZSİZHABİB  GÖL     TEZSİZHATİCE ŞENGÜL  TEZSİZHİBA HALİM AKBAŞ   TEZSİZHİLAL  AKGÜN   TEZSİZHİLAL  NACAKGEDTEZSİZİLKAY  ÇOBAN   TEZSİZİSLAM ÇAĞRI ÖZEL   TEZSİZKIVILCIM  SELEN  (*)TEZSİZKÜBRA   ULUSOY  TEZSİZMELİKE  TÜRKMEN TEZSİZMERVE   EKMEKCİ TEZSİZMERVE  ERENSOY TEZSİZNEVRA  DOĞAN   TEZSİZONUR TEMOÇİN TEZSİZONUR KAYA    TEZSİZOSMAN  AKMAN   TEZSİZPINAR BULÇUM  TEZSİZREYHAN  GÜRÜN   TEZSİZRÜMEYSA YILMAZ  TEZSİZSALİHA KIROĞLU TEZSİZSEDA NUR  BAYRAKÇITEZSİZSEHER  AKKUŞ   TEZSİZSELVA  DOĞAN (*)TEZSİZSİNAN H. ÖMEROĞLU (*)TEZSİZSÜLEYMAN GÜRSOY  TEZSİZŞEYMA  BURGU   (*)TEZSİZŞİRİN YENEL   TEZSİZŞÜHEDA    BAKIR   TEZSİZT BÜŞRA   ŞAVLUK  TEZSİZTUĞBA  BAŞARAN TEZSİZTUĞBA ÖKTEN (*) TEZSİZTURGAY    YILMAZ  TEZSİZYAŞAR   YİĞİT   TEZSİZZEYNEP  AKBEZ   TEZSİZZEYNEP    BEŞEL   TEZSİZ(*)  İşaretli öğrenciler, bilim sınavından 65 ve üzeri puan almışlar, ancak ALES belgeleri olmadığından Tezsiz program listesinde yer almışlardır. 


Üniversitemizle ilgili “AKLINDA NE VARSA” bize sor!