Prof. Dr. Tarhan, Şişli Bilim Kongresinin Bilim Kurulunda…

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Uluslararası Şişli Bilim Kongresinin ikinci kez Bilim Kurulunda.

Prof. Dr. Tarhan, ilki 2019 yılının Ekim ayında gerçekleştirilen Uluslararası Şişli Bilim Kongresinin Bilim Kurulunda da yer almıştı. Prof. Dr. Tarhan, bu yıl 2’ncisi düzenlenen Kongrenin yeniden Bilim Kurulu’nda yer alıyor. 

Bilimsel bilginin ve paylaşımın öneminden hareketle, bilim dünyası ve akademik çalışmalar için yeni bir platform oluşturmak amacıyla düzenlenen Uluslararası Şişli Bilim Kongresi’nin ikincisi 27-28 Mayıs 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.

2. Uluslararası Şişli Bilim Kongresi, Sağlık Bilimleri, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanlarında çalışmalar yapan bilim insanları, akademisyenler ve araştırmacıların yanı sıra sektör temsilcileri, uzmanlar ve öğrencilerin katılımına da açık olacak. Kongrede Bilim Kurulu tarafından kabul edilen bildirilerin tam metinleri uluslararası yayınevi olan Gece Kitaplığı Yayınevi tarafından kitap bölümü olarak yayımlanacak. Bildiri özetleri ise Şişli Meslek Yüksekokulu tarafından yayımlanan bildiri özet kitapçığında yer alacak.

 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)