Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Duyurular » Tümünü Listele

22 KAS 2022

Fizyoterapi 1. Sınıf İÖ Öğrencilerinin Dikkatine

SHMYO Fizyoterapi 1. Sınıf İÖ Öğrencilerinin Dikkatine!.docx

22 KAS 2022

MAZERET SINAVI

Ara Sınavlarına (Vize) mazeretleri sebebi ile katılamayan öğrencilerin Üsküdar Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği Madde 33– (2) “Ara sınava mazereti nedeniyle giremeyen öğrenci, mazeretini belirten belgeyi ara sınavların bittiği günü takip eden üç iş günü içinde ilgili dekanlığa/müdürlüğe dilekçe ekinde verir” ile aynı madde bend (3) “İlgili yönetim kurulu, süresi içinde mazeretini bildiren öğrencilerden, mazeretini haklı ve geçerli gördüklerine ilgili ders için mazeret sınav hakkı verebilir” e istinaden, 05-09 Aralık 2022 tarihleri arasında başvuruda bulunmalarına, 15-16 Aralık 2022 tarihlerinde Mazeret Sınavı yapılmasının uygunluğuna , kararın Yüksekokulumuz web sayfasından öğrencilere duyurulmasına ve durumun gereği için Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na bildirilmesine oy birliği ile karar verildi.09 Aralık Cuma günü mesai saati bitimine kadar aşağıdaki dilekçeyi  rapor  yada belge ile birlikte Müdürlüğümüze iletmeleri gerekmektedir.Ara Sınav mazeretleri 15-16 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.Mazeret Sınavı dilekçelerine dönüş yapılmayacaktır. Sonuçlar için ilgili dersin hocası ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.mazeret-sinav-dilekcesi için tıklayınız.doc

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO)

Ülkemizin ihtiyacına uygun olarak, sağlık personelini yetiştirmeyi hedeflemiştir. Bu elemanlar hekimle hasta arasında kaliteli sağlık hizmetini sunacaklardır. Bu amaçla öğrencilerimize sunulan eğitimin kalitesi, öğrencilerimizin Sağlık Bilimleri Fakültelerine dikey geçişine de imkân vermektedir.

Biliyoruz ki sağlık hizmetlerinin kaliteli olması, sağlık personelinin kaliteli olmasıyla yakından ilgilidir. Böyle bir durumda toplum kaliteli sağlık hizmeti alabilecektir. On yılı aşkın süredir ülkemizde sağlık alanında devam eden gelişmeler ve kazanımlar bu konuyu daha çok öne çıkarmıştır. Yeni teknolojik gelişmeleri kullanabilen ve hasta ile iletişimi iyi olan elemanları yetiştirmenin zorunluluğu ortadadır.


Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezunları

Mezunlarımızın sağlık hizmeti verilen kurumlarda, hastanelerde verdikleri hizmetlerin oluşturduğu memnuniyetin bilgilerini geri dönüşüm ile alıyoruz. Bunlardan dolayı son derece mutluyuz. Bu okulumuzun ve öğrencilerimizin geleceği için çok önemlidir.


Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Uygulamalar

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuz, kaliteli teorik eğitimin yanında, uygulamalar için kendi laboratuvarlarından ve aynı binada hizmet veren Sağlık Bilimleri Fakültesinin laboratuvarlarından yararlanmaktadır. Ayrıca Üsküdar Üniversitesi bünyesinde hizmet veren NP Beyin Hastanesi ve Tıp Merkezlerinden, İstanbul’daki bazı Üniversite Hastaneleri ile Kamu Eğitim ve Araştırma Hastanelerinin imkânlarından da yararlanılmaktadır.


Üsküdar Çarşı Yerleşke

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO), Çarşı Yerleşke/Üsküdar (Adres: Mimar Sinan Mah. Selman-ı Pak Cad. İsmail Dümbüllü Sok. No:4 34664 Üsküdar-İSTANBUL)

Yerleşkeyi Görüntüle

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Haberler » Tümünü Listele

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen Videoları » Tüm Liste

Üniversitemizle ilgili “AKLINDA NE VARSA” bize sor!