Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Duyurular » Tümünü Listele

24 HAZ 2022

Tek Ders Sınav Duyurusu

Yüksekokulumuzdan mezun olmak için dersin devam koşulunu sağlayan sadece tek dersi kalan öğrencilerimizin  Tek Ders Sınav Başvuruları ; “Üsküdar Üniversitesi Ön lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği” nin 32. Maddesi gereğince aşağıdaki tabloda belirtilen tarih ve yerde yapılacaktır.Dilekçe linkhttps://uskudar.edu.tr/shmyo/dilekcelerTEK DERS SINAVLARI YÜZYÜZE YAPILACAKTIR.İşlem AdıTarihlerTek Ders Dilekçe Müracaatı26-27 Temmuz 2022 Mesai saati bitimi  (Şahsen, ya da E-Posta)  Dilekçe Sonuçları İlan29  Temmuz Cuma   (Saat 12:00'den sonra ilan edilecek )   Tek Ders Sınavı29 Temmuz Cuma (Saat 16:00’da Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesi Emir Nebi I Salonu ) *Elektronik ortamdaki olası arızalardan kaynaklanan gecikmelerden birimimiz sorumlu değildir.*Dilekçeniz belirtilen şekilde gönderdiğiniz takdirde işleme alınacaktır.Üsküdar Üniversitesi Ön lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav YönetmeliğiTek ders sınavı MADDE 32 – (1) Mezun olabilmek için tek dersi kalan öğrenciler, dersin devam koşulu sağlanmış ve yarıyıl içi çalışmaları yapılmış olmak kaydıyla ilgili birimin yönetim kurulu kararı ile bütünleme sınavlarının bitimini izleyen on beş gün içinde açılacak tek ders sınavına girebilir. Tek ders sınavında başarılı olamayan öğrenci dersi yeniden almak ve tüm gereklerini yerine getirmek zorundadır

17 HAZ 2022

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri 2. Sınıf İÖ ve Elektronörofizyoloji 1. Sınıf NÖ Öğrencilerinin Dikkatine!

SHMYO Tıbbi Laboratuvar Teknikleri 2. Sınıf İÖ Öğrencilerinin Dikkatine! Tabloda ayrıntıları verilen sınavınızın Tarih ve saati Güncellenmiştir! 27 Haziran 2022 PazartesiSaat 17.30SHMYO Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (IO) Sınıf 2Öğr.Gör. SONGÜL TÜRK AYDINTLT212-Parazitoloji (1)Çarşı - 67 öğrenciDerslik: 203 (Kap:30)Derslik: 204(Kap:39)SHMYO Elektronörofizyoloji 1. Sınıf NÖ Öğrencilerinin Dikkatine! Tabloda ayrıntıları verilen sınavınızın Tarih, saat ve derslikleri güncellenmiştir! 23 Haziran 2022 PerşembeSaat 15.00SHMYO Elektronörofizyoloji Sınıf 1Prof.Dr. ŞEFİK DURSUNENF118-Biyofizik (1)Çarşı - 74 öğrenciDerslik: 103 (Kap:44)Derslik: 104 (Kap:30)

17 HAZ 2022

20-21 Haziran 2022 Rektörlük Ortak Derslerinin Final Sınavları (güncelleme-hatırlatma)

20-21 Haziran 2022 Rektörlük Ortak Derslerinin Final Sınavları ile ilgili listeler aşağıda yer almaktadır.2021-2022-BAHAR-UE-FİNAL_LİSANS.xlsx2021-2022-BAHAR-UE-FİNAL_ÖNLİSANS.xlsx

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO)

Ülkemizin ihtiyacına uygun olarak, sağlık personelini yetiştirmeyi hedeflemiştir. Bu elemanlar hekimle hasta arasında kaliteli sağlık hizmetini sunacaklardır. Bu amaçla öğrencilerimize sunulan eğitimin kalitesi, öğrencilerimizin Sağlık Bilimleri Fakültelerine dikey geçişine de imkân vermektedir.

Biliyoruz ki sağlık hizmetlerinin kaliteli olması, sağlık personelinin kaliteli olmasıyla yakından ilgilidir. Böyle bir durumda toplum kaliteli sağlık hizmeti alabilecektir. On yılı aşkın süredir ülkemizde sağlık alanında devam eden gelişmeler ve kazanımlar bu konuyu daha çok öne çıkarmıştır. Yeni teknolojik gelişmeleri kullanabilen ve hasta ile iletişimi iyi olan elemanları yetiştirmenin zorunluluğu ortadadır.


Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezunları

Mezunlarımızın sağlık hizmeti verilen kurumlarda, hastanelerde verdikleri hizmetlerin oluşturduğu memnuniyetin bilgilerini geri dönüşüm ile alıyoruz. Bunlardan dolayı son derece mutluyuz. Bu okulumuzun ve öğrencilerimizin geleceği için çok önemlidir.


Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Uygulamalar

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuz, kaliteli teorik eğitimin yanında, uygulamalar için kendi laboratuvarlarından ve aynı binada hizmet veren Sağlık Bilimleri Fakültesinin laboratuvarlarından yararlanmaktadır. Ayrıca Üsküdar Üniversitesi bünyesinde hizmet veren NP Beyin Hastanesi ve Tıp Merkezlerinden, İstanbul’daki bazı Üniversite Hastaneleri ile Kamu Eğitim ve Araştırma Hastanelerinin imkânlarından da yararlanılmaktadır.


Üsküdar Çarşı Yerleşke

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO), Çarşı Yerleşke/Üsküdar (Adres: Mimar Sinan Mah. Selman-ı Pak Cad. İsmail Dümbüllü Sok. No:4 34664 Üsküdar-İSTANBUL)

Yerleşkeyi Görüntüle

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Haberler » Tümünü Listele

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen Videoları » Tüm Liste

Üniversitemizle ilgili “AKLINDA NE VARSA” bize sor!