Sağlık Bilimleri Enstitüsü Duyurular » Tümünü Listele

01 EYL 2022

GÜNCEL !! NÖROBİLİM ANA BİLİM DALI ÖĞRENCİLERİ İÇİN ÖNEMLİ DUYURU !

Nörobilim Ana Bilim Dalı Öğrencileri için Önemli Duyuru Yüksek Lisans ve Doktora programlarımız için Danışman Tercih Formu teslim tarihleri aşağıda belirtildiği gibidir. Tez Öneri Formu teslim tarihleri Haziran ayı sonunda ilan edilecektir. Lütfen imzalı formlarınız Nörobilim A.B.D. Program Koordinatör Yardımcısı Ar. Gör. İrem Albayrak'a iletiniz. Belirtilen tarihler dışında form kabul edilmeyecektir. Nörobilim Yüksek Lisans Tez Danışman Tercih Formu  : 19.9.2022 - 23.9.2022 (2. yarıyılındaki öğrenciler için)Nörobilim Yüksek Lisans Proje Danışman Tercih Formu  : 19.9.2022 - 23.9.2022 (2. yarıyılındaki öğrenciler için)Nörobilim Doktora Tez Danışman Tercih Formu  : 19.9.2022 - 23.9.2022 (3. yarıyılındaki öğrenciler için) norobilim-yl-guncel-ogrenci-kilavuzu-2022.docx Important Announcement for Neuroscience MSc Students at 2nd Semester The submission deadline for Thesis / Project Advisor Forms is between 19.9.2022 - 23.9. 2022 Please submit signed forms to Neuroscience Program Coordinator Assistant Res Assist İrem Albayrak. Forms submitted before/after these dates will not be accepted.Neuroscience Msc Student Guide 01.09.2022.docx

17 AĞU 2022

2022-2023 GÜZ YARIYILI KLİNİK ANATOMİ DOKTORA PROGRAMI BAŞVURU SONUÇLARI

2022-2023 Güz Yarıyılı Klinik Anatomi Doktora Programına kesin kayda hak kazanan adayların listesi aşağıda belirtilmiştir.Kesin kayda hak kazanan öğrencilerin, 22.08.2022 tarihine kadar Çarşı Yerleşke 3. Katta bulunan enstitü sekreterliğine gelerek kesin kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.Sağlıklı günler dileriz.Adı-Soyadı(Alfabetik Sıralama)DurumuMu… Çe…BaşarılıSi… Kı…Başarılı KESİN KAYIT ESNASINDA İSTENEN BELGELERLisans ve Yüksek Lisans diplomasının aslı veya onaylı kopyasıLisans ve Yüksek Lisans not belgesinin (transkript) aslı veya onaylı kopyasıALES sınav sonuç belgesiYDS sınav sonuç belgesi (veya eşdeğer sınav sonuç belgesi)Nüfus cüzdanı fotokopisiFotoğraf (2 Adet)

17 AĞU 2022

2022-2023 GÜZ YARIYILI DİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI TERAPİSİ DOKTORA PROGRAMI BAŞVURU SONUÇLARI

2022-2023 Güz Yarıyılı Dil ve Konuşma Bozuklukları Terapisi Doktora Programına kesin kayda hak kazanan adayların listesi aşağıda belirtilmiştir.Kesin kayda hak kazanan öğrencilerin, 22.08.2022 tarihine kadar Çarşı Yerleşke 3. Katta bulunan enstitü sekreterliğine gelerek kesin kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.Sağlıklı günler dileriz.Adı-Soyadı (Alfabetik Sıralama)DurumuAy… Bu… Sa…BaşarılıBe… Öz…BaşarılıBe… Öz… Ta…BaşarılıEz… Ap…Başarılı Fe… De… Sa…BaşarılıKı… Rü… Sa…BaşarılıMe…Bu… Al…BaşarılıMe…Sa…At…BaşarılıMü…De…BaşarılıNi… Sü… Ul…Başarılı  KESİN KAYIT ESNASINDA İSTENEN BELGELERLisans ve Yüksek Lisans diplomasının aslı veya onaylı kopyasıLisans ve Yüksek Lisans not belgesinin (transkript) aslı veya onaylı kopyasıALES sınav sonuç belgesiYDS sınav sonuç belgesi (veya eşdeğer sınav sonuç belgesi)Nüfus cüzdanı fotokopisiFotoğraf (2 Adet)

Sağlık Bilimleri Enstitüsü 

Sağlık Bilimleri Enstitüsünde lisansüstü eğitim, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanununun amaç ve ilkeleri doğrultusunda “Lisansüstü Eğitim-Öğretim Enstitüleri Teşkilat ve İşleyiş Yönetmeliği” ve “Lisansüstü Eğitim-Öğretim Yönetmeliği” hükümlerine uygun olarak hazırlanan ve 08. 01. 2014 tarih ve 28876 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan “Üsküdar Üniversitesi Lisansüstü Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği” çerçevesinde yürütülmektedir.

Sağlık Bilimleri Enstitümüz, seçkin öğretim kadrosu ile Üniversitemizin davranış ve sağlık bilimleri alanlarındaki deneyim ve bilgi birikimini kullanarak, ulusal ve uluslararası düzeyde tercih edilen, saygın, yaratıcı ve evrensel bilime katkı yapan bilim insanları ve alanında yetkin uzmanlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesinde;

- Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği

- İç Hastalıkları Hemşireliği

- Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği

- Psikiyatri Hemşireliği

- Toplum Ruh Sağlığı Hemşireliği

ile

yer almaktadır.Sağlık Bilimleri Enstitüsü Haberler » Tümünü Listele

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Akademisyen Videoları » Tüm Liste

Üniversitemizle ilgili “AKLINDA NE VARSA” bize sor!