Üsküdar Üniversitesi Gizlilik Politikası

Üsküdar Üniversitesi Gizlilik Politikası

Üsküdar Üniversitesi Web Sitesi Kullanım Koşulları

Üsküdar Üniversitesi web sitesine hoş geldiniz. Bu web sitesi, Üsküdar Üniversitesi’ne aittir ve tüm içeriklerin sahibi Üsküdar Üniversitesi’dir.

Bu web sitesi, öğrencilerimiz ve akademik personelimiz başta olmak üzere kamuoyunu üniversitemizdeki akademik, güncel ve sosyal gelişmelerle ilgili bilgilendirmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

Üsküdar Üniversitesi web sitesinde fakülte, enstitü ve sağlık meslek yüksekokulu ile ilgili bölümler, programlar, burslar, öğrenci kabul ve kayıt koşulları ile ilgili bilgilendirmenin yanı sıra üniversitemiz akademisyenleri tarafından kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanan bülten ve içerikler de yayınlanmaktadır.

Web sitesi kullanıcıları, ticari olmayan kendi kişisel kullanımları için web sitemizdeki materyalleri izleyebilir ve/veya makul ölçüde indirebilir ancak hiç bir şekilde içeriklerin sistematik yollarla indirilmesi ve depolanması kabul edilemez ve kesinlikle izin verilmez.

Üsküdar Üniversitesi’ne ait olan içerik ya da içerikler, kopyalanarak tekrar başka sitelerde çevrimiçi olarak kesinlikle yayınlanamaz.

Üsküdar Üniversitesi web sitesindeki içeriklerin tümü, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre ve uluslararası anlaşmalar ve başka ülkelerin benzer yasaları tarafından korunmaktadır.

Bu web sitesinde yer alan fikir ve sanat eserlerinin hem yaratıcısı hem de kullanıcısı olan Üsküdar Üniversitesi, bu hakların kullanılması, korunması ve geliştirilmesi konusunda özen ve hassasiyet göstermektedir.

Bu web sitesinde yer alan ancak Üsküdar Üniversitesi’ne ait olmayan 3. şahıslara ait içerikler ise anlaşmalar ve özel sözleşmeler ile yasalara uygun olarak bu web sitesinde yer almaktadır.

Uyarı

Üsküdar Üniversitesi, web sitesinde yer alan bilgileri önceden duyurmaksızın değiştirme hakkına sahiptir.

Üsküdar Üniversitesi web sitesinde yer alan bilgilerin eksiksiz, güncel ve doğru olup olmadığının garantisi verilemez.

Üsküdar Üniversitesi web sitesinde yer alan, üçüncü kişilere / kurumlara ait içerik ve linklerin  doğruluğu Üsküdar Üniversitesi’nin sorumluluğunda değildir.

Üsküdar Üniversitesi web sitesinde üçüncü kişi ya da kurumlara ait link ve içerikler, bu kişi ya da kurumlarla herhangi bir ticari/değer ilişki dahilinde değildir.