Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı - Hakkında

Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı; Üsküdar Üniversitesinin misyon, vizyon ve kalite politikası ile kurumsal değerlerine uygun tüm kurumsal iletişim stratejisinin belirlenmesi, buna yönelik kurum içi ve kurum dışı organizasyonun sağlanması faaliyetlerini gerçekleştirir.

Bu bağlamda Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı; Üniversite adaylarına Üniversitemizi en doğru şekilde anlatmak için tanıtım fuarlarına katılır, lise ve dershaneleri Üniversitemiz Yerleşkelerinde ağırlar. Sosyal sorumluluk projeleri ile eğitimcilere, velilere, aday öğrencilere akademisyen ve uzmanlara ulaşarak, ihtiyaçları doğrultusunda kişisel gelişimlerini tamamlamaya yönelik eğitim, panel ve seminerlerin organizasyonunu sağlar. Tercih dönemlerinde aday öğrencilerin en doğru kararları vermelerini sağlamak amacıyla uzman tercih danışmanları ile birebir tercih çalışmaları ve uzmanlarca düzenlenen Meslek Seçimi seminerleri düzenler. Hedef kitle ve sosyal paydaşlara yönelik projeler geliştirir.

Üniversite içinde yer alan tüm birimlerle ilgili gerekli koordinasyonu sağlar. Üniversitenin tüm kamuoyuna tanıtımı adına; katalog, reklam, organizasyon, sosyal medya yönetimi, kimlik oluşturma çalışmalarını yürütür.

KURUMSAL İLETİŞİM E-POSTA:  kurumsalgrup@uskudar.edu.tr