Üsküdar’da uluslararası öğrenci sayısı artıyor
Üsküdar Üniversitesi, uluslararası öğrenci temini ve tanıtım çalışmalarındaki desteklerinden ötürü OK TAMAM GROUP’a plaket takdim etti.

Üsküdar Üniversitesi Senato Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk, Genel Sekreter Selçuk Uysaler, Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular, Kurumsal İletişim Direktörü Tahsin Aksu, OK TAMAM GROUP firma sahibi Jamal Alkhavat, müdürü Ahmed Darwish ile eğitim direktörü Serpil Kuşçu Darwish katıldı.Uluslararası öğrenci temin ve tanıtım çalışmalarının detaylarının konuşulduğu toplantıda son iki yılda Üsküdar Üniversitesini uluslararası anlamda en iyi tanıtan ve en çok uluslararası öğrenci temini sağlayan firma yetkililerine Prof. Dr. Muhsin Konuk tarafından plaket takdim edildi.

Toplantının sonunda Konuk, Jamal Alkhavat’a Üsküdar Üniversitesi Yayınlarından çıkan Prof. Dr. Ahmet Akgündüz’ün hazırladığı “Tarhan Ailesi Soy Ağacı” şecere kitabını hediye etti.Toplu fotoğrafın çekilmesinin ardından program sona erdi.
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)