Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle düet yaptı.

Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle düet yaptı.Türkiye’de neredeyse bütün dizilerinin müziklerini yapan Toygar Işıklı, Üsküdar Üniversitesinde öğrencilerle buluştu. Işıklı öğrencilerle düet de yaptı.

Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü’nün desteği ile Müzik Kulübünün düzenlediği “Toygar Işıklı ile Söyleşi” programı Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesi Emir Nebi konferans salonunda gerçekleşti.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen söyleşide, öğrenciler ismi her yerde olan ancak çok göz önünde olmayan Işıklı’yı yakından tanıma imkânı buldu.

Işıklı’ya ilgi ise oldukça yoğundu.

Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle düet yaptı. 2Öğrencilerin merak edilen sorularına samimiyetle cevap veren Toygar Işıklı, canlı performans da sergiledi.

Işıklı son albümünden seslendirdiği şarkılarıyla öğrencilere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle düet yaptı. 3Işıklı, programda öğrencilerle de düet yaptı. Müzik Kulübünden öğrencilerle Aşık Veysel’in bilinen eseri “Uzun İnce Bir Yoldayım” çalışmasını seslendirdi. 

Oldukça eğlenceli geçen programda sanatçı Işıklı’ya plaket takdim edilirken, programın sonunda öğrenciler Işıklı ile toplu fotoğraf çektirdi.

Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle düet yaptı. 4
Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle düet yaptı. 5

Haber: Furkan Bayezit
Fotoğraf: Emrullah Buruk

05.05.2016 10:48

 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş: