Facebook Pixel Code
Üsküdar ÜniversitesiKapat

Rektörümüz Prof. Dr. Nevzat Tarhan Vergi Müfettişlerine Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolünü anlattı


27.04.2015 12:55

Rektörümüz Prof. Dr. Nevzat Tarhan Vergi Müfettişlerine Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolünü anlattıRektörümüz Prof. Dr. Nevzat Tarhan Vergi Müfettişlerine Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolünü anlattı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Maliye Bakanlığı tarafından Vergi Müfettiş Yardımcılarına yönelik düzenlediği kişisel gelişim ve mesleki motivasyon eğitimlerine katıldı. Tarhan, müfettiş yardımcılarına stres yönetimi ve öfke kontrolüne ilişkin bilgi verdi.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Pskiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Maliye Bakanlığı’nın personel eğitimlerine konuşmacı olarak katıldı.

Kişisel gelişim ve mesleki motivasyon eğitimleri kapsamında 29 ilde bulunan Grup Başkanlıklarında görevlendirilecek 7. Promosyona mensup Vergi Müfettiş Yardımcılarına yönelik gerçekleştirilen programa katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İkiz Kuleler Konferans Salonunda gerçekleştirilen motivasyon eğitiminde Prof. Dr. Nevzat Tarhan müfettiş yardımcılarına stres yönetimi ve öfke kontrolüne ilişkin önemli bilgiler verdi.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Nevzat Tarhan Vergi Müfettişlerine Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolünü anlattı 2