Tarhan’a öğretmenlerden yüzlerce teşekkür mesajı…

Milli Eğitim Bakanlığının Türkiye genelindeki eğitimcilere yönelik düzenlediği hizmet içi eğitim seminerlerine katılan Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a her platformdan teşekkür bildirimleri geliyor. 1 milyon 300 bin öğretmenin yer aldığı Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) üzerinden eğitimcilere 5 başlıkta seslenen Tarhan’a sosyal medya üzerinden yüzlerce teşekkür paylaşımı yapıldı. Yalnız Tarhan değil, MEB’ye de teşekkür eden eğitimciler, eğitimlerden Tarhan’a ait aldıkları görsel ve önemli notlarını şahsi hesaplarından tüm eğitimcilerle de paylaşıyor. Bir eğitimcinin, “İnanılmaz etkilendim ve motive oldum. Keşke sabah okul olsaydı da şuan ki hislerimle ders işleyebilseydim.” paylaşımı ise dikkat çekiyor.

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrsit Prof. Dr. Nevzat Tarhan, gerek yüz yüze gerek dijital platformlar üzerinden eğitimcilerle buluşmalarını sürdürüyor.

Tarhan son olarak Milli Eğitim Bakanlığının yaz dönemi “Mesleki Çalışma Programı” kapsamında eğitimcilerin dijital platformu ÖBA’da bir araya geldi.

Tarhan, çekimleri TRT tarafından Bahar Taygan yönetmenliğinde, Üsküdar Üniversitesi kütüphanesinde gerçekleştirilen 5 ayrı başlıkta Türkiye’nin dört bir tarafında görev yapan eğitimcilere seslendi.

Her biri 10’ar dakikadan oluşan;

- Zor durumların yönetimi

- Mesleki doyum

- Bilgelik psikolojisi

- Bilimsel liderlik

- Değişen dünya ve eğitim

Başlıklarında eğitimcilere rehber olacak önemli paylaşımlarda bulundu.

Tarhan’a yüzlerce teşekkür bildirimi…

20-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitimlere katılan eğitimcilerin memnuniyeti ise sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla da dikkat çekiyor.

Tarhan, yüzlerce eğitimciden teşekkür bildirimi alıyor.

Şükran öğretmen: “Keşke okul olsaydı da şuan ki hislerimle ders işleyebilseydim…”

Bu kapsamda eğitimcilerin Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve MEB’ını da etiketleyerek yaptıkları paylaşımlar sosyal medyada ayrıca da ilgi topluyor. 

Bir eğitimcinin “İnanılmaz etkilendim ve motive oldum. Keşke sabah okul olsaydı da şuan ki hislerimle ders işleyebilseydim.” paylaşımı ise dikkat çeken içeriklerden birini oluşturuyor.

Eğitimciler benzer seminerlerin devamını istiyor…

Eğitimciler, benzer seminerlerin devam etmesini istediklerini de yine paylaşımlarında belirtiyor.

 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)