Kızılay Kulübü’nden Aydın’da kütüphane yapımına anlamlı destek…

Üsküdar Üniversitesi Kızılay Kulübü, Aydın Kızılcaköy İlkokulu’nun kütüphane hayallerine destek oldu. İnşasında iş birliği yapılan ve Dr. Öğretim Üyesi Gamze Kağan’ın katılımı ile 20 Mayıs Cuma günü açılan kütüphanede, Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitaplarına yer verildi. Farklı alanlarda donanım sağlayacak kitapların da kazandırıldığı kütüphanenin açılışında çocuklar ile Tasarruf Projesi atölye uygulaması gerçekleştirildi.

Üsküdar Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Kızılay Kulübü, çocukların eğitimine verdiği destekleri sürdürmeye devam ediyor. Aydın Kızılcaköy İlkokulu’nun kütüphane kurabilmesi için ilk olarak inşa sürecine destek verildi. Kısa sürede inşa edilen kütüphane, Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Program Başkanı Öğretim Görevlisi Gamze Kağan’ın katılımı ile 20 Mayıs’ta açıldı.

Kütüphane’de Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitaplarına yer verildi


Kızılay Kulübü, Aydın Kızılcaköy İlkokulu’nun hayallerine destek olarak öğrencilerin hem öğrenip hem eğlenebilecekleri bir kütüphaneye kavuşmaları için önemli bir adım atmış oldu. Kütüphaneye Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın ilgiyle okunan kitapları ile birlikte bilgi ve donanım sağlayacak birçok kitap kazandırıldı.

19 Mayıs’ta tamamlanan kütüphanenin açılışında çocuklar ile Tasarruf Projesi atölye çalışması da gerçekleştirildi.


 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)