Öğrencilerin istek ve önerilerini değerlendiren merkez kuruldu.

Öğrencilerin istek ve önerilerini değerlendiren merkez kuruldu.

Üsküdar Üniversitesi, öğrencilerinin yaşadığı sorunları en hızlı ve etkili bir biçimde çözüme kavuşturmak üzere “Öğrenci Çözüm Merkezi” ni kurdu. Merkez öğrenci ile yönetim arasında köprü vazifesi görecek, sorun ve önerileri öğrenci adına takip edecek.

Üniversite eğitiminde geleneksel modellerinin dışına çıkan Üsküdar Üniversitesi öğrencilerin gelişimi adına her ayrıntıyı düşünüyor.

Üniversite bu kapsamda, yaşanan ve yaşanması muhtemel sorunların en hızlı ve etkili şekilde çözüme kavuşması için “Öğrenci Çözüm Merkezi” ni kurdu.

Merkezimizin amacı, öğrencinin sorun yaşadığını düşündüğü tüm konularda, güvenilir ve kolay ulaşılabilir bir yönetim anlayışı ile sonuca ulaştırılmasını kapsıyor.

Öğrenci Çözüm Merkezi, öğrenciyi Üniversite ile ilgili bütün işlerinde en kısa sürede en doğru sonuca ulaştıran, o anda çözülemeyen problemler için ise, sorun ve önerileri öğrenci adına takip eden bir birim olma özelliği de taşıyor.

Öğrenci Çözüm Merkezi, öğrenciler adına sorunları tespit ederek çözüm yolları sunmayı ve üniversitedeki gelişmeleri yakından takip ederek öğrenci ile üniversite yönetimi arasında köprü olacak. İkili iletişimdeki verimi arttırma göreviyle hizmet verecek.

Çözüm Merkezi'ne Merkez Yerleşke lobi alanından ve Çarşı Yerleşke Zemin Kat SKS Direktörlüğü biriminden şahsen ulaşabildiği gibi https://cozum.uskudar.edu.tr internet adresi üzerinden de mail yolu ile 7 gün 24 saat ulaşabilecek.

21.04.2015 08:42

Paylaş: