Üsküdar Ailesine Hoşgeldiniz

Üsküdar Ailesine HoşgeldinizBundan sonraki hayatınıza Üsküdar Üniversitesi’nde devam edecek olmanız sizin kadar bizleri de heyecanlandırıyor.

Uzun ve yorucu bir dönemi geride bırakıp, yeni bir hayata adım atmak üzeresiniz.

2014-2015 öğretim yılı arifesinde sizlerle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Davranış Bilimleri ve Sağlık alanında Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olarak farklı disiplinleri ortak çalışma alanlarında buluşturmanın gerekliliği ile yola çıkarken bu yolda geleceğin psikologlarını, felsefecilerini, sağlıkçılarını, genetikçilerini, iletişimcilerini ve mühendislerini multi disipliner bir yaklaşımla yetiştirmeyi hedefledik.

Bu hedefimizin şimdi sizler de ortaklarısınız.

Kurumumuzda yetişecek ve kuruma değer katacak öğrencilerden olmanız, bize gerçekten gurur veriyor.

Ailemize hepiniz Hoşgeldiniz.

Öğrenim hakkı kazandığınız bölüm ve programlar göre üniversitemizin olanaklarından her biriniz yararlanabileceksiniz.

Disiplinler arası çalışma hedefiyle, dünya standartlarının üstünde bilim üretme iddiasına ortak olacaksınız.

Yüzlerce akademik ve klinik personelin içinde olduğu; psikiyatri, psikoloji ve nöroloji alanlarında teorik ve klinik tecrübeyi de beraberinde getiren uzman ekip ile bilgi alışverişinde bulunacak, teorik bilgiyi uygulama imkânı bulacaksanız.

Öğrenen örgüt anlayışıyla her geçen gün yeni şeyler öğreneceğiz.

Lisans/ön lisans öğreniminin sonunda Üsküdar Üniversitesi mezunu olarak akademik alanda edindiğiniz bilgi birikiminizle, mesleğinizle ve en önemlisi başarılarınızla arkadaşlarınızdan bir adım daha önde olacaksınız.

Genç Arkadaşlarım,

Akademik kadromuzun her daim desteği ile yanında bulunacağı, mutlu ve başarılı olacağına inandığım yükseköğrenim yolculuğunda, hep birlikte keyifli bir öğrenim hayatı geçirmenizi diliyorum.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan
Rektör

31.07.2014 13:21

Paylaş: