Merve Kavakçı Üsküdar Üniversitesi’nde

Merve Kavakçı Üsküdar Üniversitesi’ndeTürkiye siyasi tarihinin önemli isimlerinden biri olan Yrd. Doç. Dr. Merve Safa Kavakçı İslam, artık Üsküdar Üniversitesi’nde. Yüksek Lisans eğitimini Harvard Üniversitesi Kamu Yönetimi alanında, doktorasını da Howard Üniversitesi Siyasal Bilimlerde yapan Kavakçı,  Üsküdar Üniversitesi’nde yeni açılan Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümünde ders verecek.

Üsküdar Üniversitesi önemli isimleri kadrosuna katmayı sürdürüyor.

Değişen ihtiyaçları ve yenilenen meslekleri iyi okuyan Üsküdar Üniversitesi, üniversite eğitiminde geleneksel modelinin dışına çıkarak yeni modeli öğrenciyle buluşturuyor.

Üsküdar Üniversitesi kadrosunu da bu kapsamda oluşturuyor. Gerek öğrenci sayısı gerek ise akademik kadrosuyla her geçen gün büyüyen Üsküdar Üniversitesi önemli bir ismi daha kadrosuna kattı.

Türkiye siyasi tarihinin önemli isimlerinden olan Yrd. Doç. Dr. Merve Safa Kavakçı İslam, şimdi Üsküdar Üniversitesi’nde. Kavakçı İslam, Üsküdar Üniversitesi’nin İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi bünyesinde yeni açtığı Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümünde ders verecek.

02.07.2014 13:15

Paylaş: