Rektör Tarhan öğrencilerini birebir dinliyor

Üniversite eğitiminde yeni bir model benimseyen Üsküdar Üniversitesi, öğrencileriyle ilişkilerini de önemsiyor. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Fakülte Dekanları “ Rektör Buluşmaları “ kapsamında öğrencileriyle bir araya geliyor. Öğrenciler her türlü istek ve beklentilerini birebir aktarıyor.

Rektör Tarhan öğrencilerini birebir dinliyor

Eğitimde, multidisipliner ve tematik anlayışın yanında birçok alanda da yeniliklerin öncüsü olan Üsküdar Üniversitesi, bu yaklaşımını her alanda sürdürüyor. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan Türkiye’de yapılmayanı yaparak ayda bir kez öğrencileriyle bir araya geliyor.

Davranış bilimleri ve sağlık alanında Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, eğitimdeki özgün ve yenilikçi uygulamalarıyla dikkat çekiyor.

Rektör Tarhan öğrencilerini birebir dinliyor 2

Sokratik sorgulama anlayışından yola çıkan Üsküdar Üniversitesi, ayda bir kez öğrencileri ile Rektörü bir araya getiriyor. “Rektör Buluşmaları” başlığı altında gerçekleştirilen etkinliklerde Fakülte dekanları da bulunuyor.

Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Zelka, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adnan Ömerustaoğlu ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Gültekin ve öğretim üyeleri öğrencilerle bir araya geldi.

 

Üsküdar Üniversitesi Nermin Tarhan Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen lisans öğrencileriyle buluşmada öğrencilerden gelen her türlü soru tek tek dinledi, her birine içtenlikle cevap verildi.

Üniversitenin sunduğu sosyal, kültürel ve eğitim alalındaki imkânları ile ileriye dönük projelere kadar birçok konunun ele alındığı buluşmada öğrenciler görüşmeden memnun ayrıldı.