Prof. Dr. Nevzat Tarhan uluslararası öğrencilerle buluştu
Geleneksel hale gelen “Rektörle Buluşmalar” etkinliği bu kez de Uluslararası öğrencilerle gerçekleştirildi.
Etkinlikte Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk ve Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular öğrencilerle buluştu.
Üsküdar Üniversitesi Nermin Tarhan konferans salonunda gerçekleştirilen etkinlikte Uluslararası öğrencilerini dinleyen Tarhan, Konuk ve Üçsular öğrencilerin sorularını yanıtladı.
Öğrencilerin istek ve önerilerini paylaştığı toplantıya katılım oldukça fazlaydı.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)