Stratejik Araştırma ve Geliştirme Kulübü açıldı

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi 3.sınıf Reklam Tasarımı öğrencileri tarafından kurulan Stratejik Araştırma ve Geliştirme Kulübü Açılış ve Tanışma kokteyli Üsküdar Üniversitesi Nermin Tarhan konferans salonunda gerçekleştirdi.

Stratejik Araştırma ve Geliştirme Kulübü açıldı

“Çok aktif bir grup”

Sunuculuğunu Reklam Tasarımı ve İletişim Fakültesi öğrencisi Hatice Nur Kapçı’nın yaptığı programın açılış konuşmasını kulübün danışman hocası İletişim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Gül Esra Atalay yaptı. Atalay konuşmasında kulübün çok aktif bir kulüp olduğunu, kulüp ile birlikte olduğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi.  

“Üsküdar Üniversitesinde hayallerimizi gerçekleştiriyoruz”

Stratejik Araştırma Ve Geliştirme Kulübü Başkanı Araştırmacı Nihal Koncu Akhuy da sloganlarının “Araştırmadan bilemezsin” olduğunu ve bu yolda ilerlediklerini söyledi.
Üsküdar Üniversitesinde hayallerini gerçekleştirebildiğini ve herkesin Üsküdar Üniversitesinde hayallerini gerçekleştirebileceğini vurguladı. Projelerinden de bahseden Akhuy; 2019 senesi içerisinde bilimsel konulu araştırma makalelerini kapsayan Üsküdar Üniversitesi Nevzat Tarhan Araştırma Ödülleri adı altında bir yarışma düzenleyeceklerini de söyledi.

Stratejik Araştırma ve Geliştirme Kulübü açıldı 2

Diğer Üniversitelerle iletişim halinde olduklarını, birlikte bir çalıştay gerçekleştireceklerinin haberini veren Akhuy çalışmalarında her türlü desteği sağlayan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazife Güngör ve Dr. Öğretim Üyesi Gül Esra Atalay’a teşekkürlerini sundu.

Kulübün kurucu üyeleri Üsküdar Üniversitesi öğrencileri Tugay Candan, Hatice Nur Kapçı, Gülseren Çoban, Kerem Arslan, Asena Dürüst, Cansel Tali kulüp hakkındaki düşüncelerinden ve heyecanlarından bahsetti.

Stratejik Araştırma ve Geliştirme Kulübü açıldı 3

Müzik şöleni ile devam eden program, uluslararası öğrencilerin dans gösterimiyle sona erdi.
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)