Üsküdar Üniversitesi “Vizyonu” konuşulduÜsküdar Üniversitesi, geleceğe odaklanmayı temel alan vizyon toplantılarının ilkini gerçekleştirdi. Toplantıya Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, İDER Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan, Genel Sekreter Selçuk Uysaler, aralarında Prof. Dr. Mehmet Zelka, Prof. Dr. Muhsin Konuk, Prof. Dr. Sevil Atasoy, Deniz Ülke Arıboğan’ın da bulunduğu senato üyeleri ile üst düzey yöneticiler katıldı.

1. Vizyon Toplantısı Hilton Otel’de gerçekleştirildi. Arama toplantısının moderatörlüğünü ise Megawatt Ajans Hizmetleri A.Ş.’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Yücel İletişim ve Yönetim Danışmanlığı bünyesinde markalara danışmanlık veren Tolga Yücel yaptı.Prof. Dr. Tarhan: “Vizyon toplantıları yeni bir yapılanma aşıcından çok önemli”

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, vizyon toplantısının önemine değindi. Tarhan, “Vizyon toplantıları insanların mevcut durumu yeniden değerlendirdiği toplantılardır özellikle insanın yaptığı iş hakkında düşünmesi hataları düzeltmesi açısından ve yeni bir yapılanma aşıcından çok önemli” şeklinde konuştu.Üsküdar Üniversitesi vizyonu değerlendirildi

Dünya, Türkiye ve sektör başlıklarının konuşulduğu ve tam gün süren toplantıda Üsküdar Üniversitesinin mevcut durumu değerlendirildi.

Arzulanan marka algısı ve stratejiler belirlenerek konumlandırma stratejileri ve stratejik yol haritaları çizildi.Toplantı sonrası aile fotoğrafı çekildi.

Akşam yemeğinin ardından toplantı sona erdi.
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)