Ayı Dergisi Kadrosu Genç Edebiyatçılarla Söyleşti…

Ayı Dergisi Kadrosu Genç Edebiyatçılarla Söyleşti…Üsküdar Üniversitesi AYI Dergisi kadrosunu misafir etti. Evvela samimiyet denilerek başlanılan söyleşide edebiyat ve dergiye dair her şey konuşuldu.

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü koordinatörlüğünde Fütursuz Edebiyat Kulübü “Genç Edebiyat” söyleşi programı gerçekleştirdi.

Merkez Yerleşkede gerçekleştirilen söyleşiye Ayı Dergisi imtiyaz sahibi Dilara Özçelik, genel yayın yönetmeni Özgür Akkaya. koordinatör Fırat Halisdemir, editör Caner Almaz, ditör Merve Akıncı, Yazar Batuhan Dedde katıldı.

Öğrencilerin ilgi gösterdiği söyleşide ilk soru derginin ismine yönelikti. “AYI” ismin altında öyle uzun uzadıya bir felsefi ya da edebi bir düşünce olmadığına dikkat çekilirken, derginin engelliler için sesli olarak hazırlanması da söyleşinin konusu oldu.

Derginin sesli olarak edebiyatseverlerle bulaşmasının okurlarca takdir edildiğinin belirtildiği söyleşide Ayı Dergisi kadrosu bu özelliklerinden dolayı gurur duyduklarını ifade etti.
Ayı Dergisi Kadrosu Genç Edebiyatçılarla Söyleşti… 2


 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)