Rektör TARHAN, Öğrencilerle tek tek ilgileniyor

Rektör TARHAN, Öğrencilerle tek tek ilgileniyorYeni eğitim öğretim yılında öğrenci almaya hazırlanan Üsküdar Üniversitesi, tanıtım günlerine başladı. Türkiye’nin dört bir yanından Üniversiteyi ziyarete gelen öğrenci ve velilerini, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve ekibi karşılıyor. Tarhan öğrencilerle bire bir ilgileniyor, üniversite ve bölümlere ilişkin bilgi veriyor.

Rektör TARHAN, Öğrencilerle tek tek ilgileniyor 2

Multidisipliner ve interdisipliner anlayışı benimseyen, Türkiye’nin davranış sağlığı ve bilimlerinin tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, tanıtım günlerine başladı. 16 Temmuz’da başlayan tanıtım günleri 06 Ağustos tarihlerine kadar devam ediyor.

Öğrenci, velileri ve akademisyenlere kapılarını açan Üsküdar Üniversitesi tanıtım günlerinde ilgi odağı. Üniversite ve çalışmalarını merak edenler Üniversiteye ziyaretlerde bulunuyor. Üsküdar Üniversitesi’ne İstanbul içinden olduğu kadar şehir dışından ilgi var.

Rektör TARHAN, Öğrencilerle tek tek ilgileniyor 3

Üniversiteyi ziyarete gelenlere uzman eğitim danışmanlarının yanında, akademik kadro da bilgi veriyor. Öyle ki misafirlerle Rektör Tarhan da görüşüyor. Tarhan hem veli hem öğrencinin aklına takılan, merak ettiği sorulara cevap veriyor.

Karşılarında Rektör Tarhan’ı gören öğrenci ve veliler şaşkınlıklarını gizleyemese de görüşmelerden oldukça mutlu ayrılıyor.