Facebook Pixel Code

Üsküdar Üniversitesi Tanıtım Günlerine Bekliyoruz!

Üsküdar Üniversitesi Tanıtım Günlerine Bekliyoruz!

Üsküdar Üniversitesi tercihler öncesinde kapılarını öğrenci ve velilerine açıyor. Birbirinden farklı etkinliklerle kendini yakından tanıtıyor. Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi Üsküdar Üniversitesi’ni daha yakından tanımak isteyenler 16 Temmuz-06 Ağustos tarihleri arasında Üniversiteyi ve uygulama alanlarını ziyaret edebilir. Ziyaretler için özel servis düzenlemesi de yapıldı.

Üsküdar Üniversitesi, davranış sağlığı ve bilimleri alanında tam donanımlı ve her türlü bilgiye sahip uzmanlar yetiştirmek üzere yeni eğitim öğretim yılında ilk öğrencilerine merhaba demeye hazırlanıyor.

Psikoloji, Felsefe, Sağlık, Genetik ve Mühendislik Bilimlerinde multidisipliner yaklaşımı benimseyen Üsküdar Üniversitesi, düşünce teknolojisini kullanarak, beyin fonksiyonlarını ölçerek uyguladığı Nöropsikiyatrik ve Manyetik Uyarım tedavilerindeki klinik birikimiyle, “Teknoloji ile ruh sağlığını birleştiren” ileri ve yeni yaklaşımlarda öncülük yapıyor.

Bu hedeflerle yola iddialı çıkan Üsküdar Üniversitesi ve akademik kadrosu tercihler öncesi öğrenci adayları ve velilerini misafir ediyor. Üniversite, gerçekleştireceği etkinliklerle 16 Temmuz – 06 Ağustos tarihleri arasında tanıtım günleriyle kendini daha yakından tanıtıyor.

Bu kapsamda bire bir akademik kadro, öğrenci ve velilerle buluşacak. Psikoloji ve Felsefe seminerleri ve sohbetlerine misafirler katılabilecek.

Öğrenci ve veliler üniversite ve uygulama merkezlerinin işleyişi ile bölümlerine ilişkin de bilgilendirilecek. Bu sayede öğrenci adayları hem üniversiteyi hem de uygulama merkezlerini gezme, yakından tanıma imkanına sahip olacak.

Üniversite öğrenci aday ve velilerin daha rahat ulaşımı için servis düzenlemesi de gerçekleştiriyor.

Gün içerisinde düzenli olarak saat 10:00 ile 17:00 arasında Üsküdar Sözbir Otel önünden kalkacak servis araçları Kuzguncuk güzergahı üzerinden Üniversiteye gelecek.

Üniversite ve uygulama alanlarını merak eden öğrenci ve velileri 16 Temmuz-06 Ağustos tarihleri arasında üniversiteyi ziyaret edebilirler…