Facebook Pixel Code
T.C. Üsküdar Üniversitesi Logo

Üsküdar Üniversitesi

Kapat

Üsküdar Üniversitesi'ne Pakistan'dan ziyaret


Yeni eğitim öğretim yılında öğrenci almaya hazırlanan Üsküdar Üniversitesi uluslararası akademisyenlerin de dikkatini çekiyor. Pakistan’da Rıphah International Üniversitesi yöneticisi Prof. Dr. Anis Ahmod, Üniversiteyi ziyaret etti, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’dan Üniversiteye ilişkin bilgi aldı.

Üsküdar Üniversitesi'ne Pakistan'dan ziyaret

Davranış sağlığı ve bilimleri alanında eğitimde Türkiye’ye yeni bir anlayış getiren Üsküdar Üniversitesi, ilk öğrencilerini bu yıl alıyor. Farklı disiplinleri aynı amaç için buluşturacak olan Üsküdar Üniversitesi’ne ilgi ise yoğun. Özellikle uluslararası akademisyenler üniversiteyi ziyaret ediyor.

Pakistan Rıphah International Üniversitesi yöneticisi Prof. Dr. Anis Ahmod Ph. D Vice Chancellar Üsküdar Üniversitesi ve NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesinin çalışmalarını görmek üzere İstanbul’a geldi.

Hastane ve Üniversite binalarını gezen Prof. Dr. Ahmod daha sonra Rektör Tarhan ile bir araya geldi. Misafir Ahmod’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka da eşlik etti.

Rektör Tarhan ile bir araya gelen Prof. Dr. Ahmod, Üsküdar Üniversitesi ile yeni akademik yılda öğrenci değişimi, birlikte araştırma yapma ve staj gibi birçok konuyu görüştü.