“Hayat Tercihtir” Beykoz’da aday öğrencilerle buluştu…Üsküdar Üniversitesi Eğitim Kurumları ve Rehberlik Hizmetleri Yöneticisi Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş ve Gazeteci- Tv Program sunucusu Şaban Özdemir, “Hayat Tercihtir” buluşmaları kapsamında Beykoz ilçesinde aday öğrencilerle buluştu. Tözeniş ve Özdemir, sınav kaygısı, motivasyon, meslek seçimi gibi konulara dair bir çok konuda öğrencilere önemli bilgiler aktardı.İstanbul Beykoz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.  

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesinin desteğiyle düzenlediği programa Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ile çok sayıda eğitimci de katıldı.Söyleşi kapsamında “tercih maratonu, sınav kaygısı, üniversite seçimi, doğru meslek seçimi, doğru tercih nasıl yapılmalı?” konularına ilişkin öğrencilere bilgi verildi.

Öğrencilerin sınav ile ilgili tüm sorularına cevap veren Tözeniş ve Özdemir’in paylaşımları ilgiyle dinlendi.Söyleşi, Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Çatal’ın Uzm. Psk. Dan. Tözeniş ve Gazeteci Şaban Özdemir’e hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi. 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)