Erasmus ve Uluslararası Öğrenciler Kulübü Coffee Break de bir araya geldi
![](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2019/11/18/800/whatsapp-image-2019-11-17-at-19-03-08.jpeg)
Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü bünyesinde bulunan Erasmus ve Uluslararası Öğrenciler Kulübü coffee break etkinliği düzenledi.
![](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2019/11/18/800/whatsapp-image-2019-11-17-at-19-03-09.jpeg)
İki haftada bir gerçekleşen etkinlik Merkez Yerleşke Ayhan Songar Konferans salonunun da düzenlendi. Farklı ülkelerden gelen öğrencilerin uyum sağlaması ve kaynaşmasını amaçlayan etkinlikte eğlenceli anlar yaşandı.
![](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2019/11/18/800/whatsapp-image-2019-11-17-at-19-03-19.jpeg)
Renkli görüntülerin ortaya çıktığı etkinlikte öğrenciler kareoke eşliğinde şarkı söyleyip dans etti. Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ardından sona erdi.
![](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2019/11/18/800/whatsapp-image-2019-11-17-at-19-03-20.jpeg)
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)