Üsküdar Üniversitesi öğrencileri “Molecular Medicine Symposium by the Bosphorus” kongresinde!Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Biyomühendislik 4. Sınıf öğrencileri Özge Gül ve Sümeyye Çimen International Molecular Medicine Symposium by the Bosphorus kongresinde tezlerini sundu. Kongrede sadece Üsküdar Üniversitesi öğrencileri lisans düzeyinde sözlü sunum gerçekleştirdi.

Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleşen kongrede Özge Gül ‘The Human Microbiota Analysis Techniques’ sunumunu yaparken, Sümeyye Çimen ise ‘Neurodevelopmental Disorders and miRNA Association’ adlı bitirme tezlerini sundu.Lisans düzeyinde sözlü sunumu sadece Üsküdar Üniversitesi öğrencileri yaptı

16-18 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleşen International Molecular Medicine Symposium by the Bosphorus kongresinde lisans düzeyinde sözlü sunumu sadece Üsküdar Üniversitesi Biyomühendislik öğrencileri Özge Gül ve Sümeyye Çimen yaptı. Özge Gül ve Sümeyye Çimen Üsküdar Üniversitesini başarı ile temsil ettiler.
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)