Prof. Dr. Muhsin Konuk 10’uncu Biyoloji Günlerine katıldı
![Prof. Dr. Muhsin Konuk 10’uncu Biyoloji Günlerine katıldı Prof. Dr. Muhsin Konuk 10’uncu Biyoloji Günlerine katıldı](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2019/04/15/800/whatsapp-image-2019-04-15-at-14-53-21.jpeg)
Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk Süleyman Demirel Üniversitesi Biyoloji bölümü tarafından düzenlenen 10’uncu Biyoloji Günleri etkinliğine katıldı.
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde gerçekleşen programda Konuk, farklı üniversitelerden gelen üniversite öğrencilerine “Farmakogenetik ve Uygulamaları” konulu bir konuşma gerçekleştirdi.
![Prof. Dr. Muhsin Konuk 10’uncu Biyoloji Günlerine katıldı 2 Prof. Dr. Muhsin Konuk 10’uncu Biyoloji Günlerine katıldı 2](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2019/04/15/800/whatsapp-image-2019-04-15-at-14-53-23.jpeg)
Konuk’un sunumuna öğrenciler büyük ilgi gösterdi.
Programın sonunda Konuk, öğrencilerin sorularını da yanıtladı.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)