Prof. Dr. Nevzat Tarhan Külliyede

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Külliyede

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve ASDER yönetim kurulu heyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi. Ziyarete ASDER Onursal Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı E. Tuğg. Adnan Tanrıverdi de katıldı.

ASDER (Adaleti Savunanlar Derneği)’in hazırladığı YAŞ, kararname, istifa ve emekliliğe zorlananlar, askeri öğrenciler ile uzmanların 6191 sayılı yasanın gideremediği mağduriyetler ile bunların telafisi için hazırlanan yasa teklifi Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay’a sunuldu.

Toplantı sonrası heyet görüşmelerin tamamının faydalı geçtiği ve yasa teklifinin ilgililere takdim edildiğini açıkladı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Külliyede 2

Ankara ziyaretinde ASDER heyetinde Genel Başkan Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın yanı sıra, ASDER Onursal Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı E. Tuğg. Adnan Tanrıverdi, ASDER Ynt. Krl. Bşk. V. Mustafa Hacımustafaoğulları, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Gn. Sek. Reşat Fidan, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. Necmettin Keleş, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Ankara Şube Bşk. Dr. H. Hüseyin Uludağ, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Bursa Şube Bşk. Arif Çelenk, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Konya Şube Bşk. Mehmet Kanmaz,  ASDER Hukuk Komisyonu Üyesi E. As. Hâkim Yusuf Çağlayan, ASDER Hukuk Komisyonu Üyesi E. As. Hâkim Namık Kemal Urhan yer aldı.
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)