Facebook Pixel Code

Çocuk gelişimi öğrencilerinden miniklere eğlenceli atölye…Üsküdar Üniversitesi Çocuk Gelişimi Kulübü öğrencileri, “Dünya Doğumsal Kalp Hastalıkları Farkındalık Haftası” kapsamında ‘Kalbinin Kahramanı Sensin’ etkinliğinde çocuklarla bir araya geldi. Öğrenciler çocuklar için birçok eğlenceli atölye düzenledi.  

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesinin 7-14 Şubat Dünya Doğumsal Kalp Hastalıkları Farkındalık Haftası kapsamında düzenlediği etkinlikte Üsküdar Üniversitesi Çocuk Gelişimi Kulübü öğrencileri, çocuklar için birçok eğlenceli atölye düzenledi.Oldukça eğlenceli bir gün geçiren minikler resimler yaptı, oyunlar oynadı.

Üsküdar Üniversitesi öğrencilerinin çocuklarla bire bir ilgilendiği etkinliğe Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya’nın yanı sıra sanatçılar Aylin Coşkun, Aynur Aydın, Hande Ünsal, Tarık Mengüç de katıldı.Etkinlik, çocukların kendileri için oluşturulan atölyelerde eğlenceli vakitler geçirmesinin ve katılan sanatçıların şarkı söylemesinin ardından sona erdi.Haber-Fotoğraf: Esragül Batal
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)