Üsküdar öğrencileri mutfakta
Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Kulübü Direktörlüğü ve Gastronomi Kulübü ve Beslenme ile Diyetetik Kulübü tarafından düzenlenen workshopta öğrenciler Merkez Yerleşkede gerçekleştirilecek olan “HAPPY NEW YEAR ÜSKÜDAR” etkinliği için atıştırmalıklar yaptı.
Çarşı Yerleşke Beslenme ve Diyetetik Mutfağında gerçekleştirilen etkinlikte öğrenciler kek, kurabiye gibi yiyecekleri gruplar oluşturup, iş bölümü yaparak eğlenceli bir şekilde yeni yıl partisi için hazırladı.
Etkinlik öğrencilerin toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)