Power App Üsküdar Üniversitesinde
Her hafta bir üniversite kampüsünü gezen Power App’in bu haftaki durağı Üsküdar Üniversitesi oldu. Öğrencilerle röportaj yapan Power App, yarışmalar düzenleyerek birçok öğrenciye konser bileti ve cd hediye etti.
“Stüdyo kapılarımız tüm öğrencilerimize açık”
Yarışma ve röportajların ardından Üsküdar Üniversitesini gezen Power App’in ilk durağı televizyon ve radyo stüdyoları oldu. Kurumsal İletişim Direktörlüğü Kurgu Sorumlusu Ayça Türk televizyon programcılığı hakkında merak edilenleri yanıtladı. Türk, bilgi birikim ve deneyim kazanmak isteyen her öğrenciye bölüm, fakülte fark etmeksizin stüdyo kapılarının açık olduğunu belirtti.
“Radyo yayınlarına yoğun talep ve ilgi var”
Televizyon stüdyosu ardından yine Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşke’de bulunan radyo stüdyolarını ziyaret eden Power App ekibi Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nde Kurgu Uzmanı aynı zamanda ÜÜ Radyo sorumlusu olarak görev alan Emrah Korkunç ile röportaj gerçekleştirdi. Üsküdar Üniversitesi radyo yayınları hakkında bilgi veren Korkunç, radyo yayınlarının yeni başlamasına rağmen yoğun talep ve ilgi gördüğünü belirtti.
Power App’in ikinci durağı Güney Yerleşke
Power App ekibi merkez yerleşke ardından Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkede bulunan mac laboratuvarlarını, televizyon ve radyo stüdyolarını gezdi.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)