Logos ile Üsküdar Üniversitesi arasında işbirliği

Logos ile Üsküdar Üniversitesi arasında işbirliği

Logos psikolojik konuşma merkezinin Türkiye’de Üsküdar Üniversitesi ile yaptığı anlaşma kapsamında İstanbul’da Logos merkezinin yönetici Terane Memmedova Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nevzat Tarhan ile görüşmüştü.
Daha önce gerçekleştirilen toplantıda eğitim ve sağlık imkanlarının geliştirilmesiyle ilgili anlaşma imzalanmış ve yapılacak ilk toplantıların tarihi belirlenmişti.

Yapılan anlaşma sonrası Logos'un davetiyle Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi yöneticileri Bakü'de Logos tarafından ağırlandı. Toplantıya Üsküdar Üniversitesi Genel Sekreteri Selçuk Uysaler, Erasmus Kurum Koordinatörü, Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular ile NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Tıbbi Direktör Yardımcısı, Uluslararası Hasta Hizmetleri yöneticisi Dr. Hanifi Devrim katıldı.

Logos ile Üsküdar Üniversitesi arasında işbirliği 2

Şehitlikler ziyaret edildi

Görüş öncesi şehitler mezarlığı, Türk şehitleri anıtı ziyaret edildi. Bakü’yle ilgili misafirlere bilgi verilirken, Logos'un şubeleri ziyaret edildi.

Daha sonra ATV kanalında yayınlanan 'Hekimsen de' programında Logos'un yaptığı bu anlaşma tartışılarak ileriye yönelik planlar açıklandı.

Misafirler Bakü ve Logos'la ilgili güzel fikirlerini belirterek, yapılan bu anlaşmanın kısa sürede iyi sonuçlarını göreceklerini söylediler. Görüşmeler sonrasında misafirlere milli geleneklerimizle ilgili hediyeler takdim edildi.

Logos ile Üsküdar Üniversitesi arasında işbirliği 3

17.07.2018 13:34

 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş: