Üsküdar Üniversitesi Ortadoğu’ya adım atıyor

Üsküdar Üniversitesi Ortadoğu’ya adım atıyorÜsküdar Üniversitesi uluslararası marka olma yolunda hızla ilerliyor. Bu zamana kadar çok sayıda uluslararası organizasyonda başı çeken Üsküdar Üniversitesi, bu kez de Ürdün’ün başkenti Amman’da gerçekleştirilecek olan 4. Türk Üniversiteleri Eğitim Fuarı'na katılacak, Türkiye'nin eğitimi kalitesini tüm Ortadoğu'ya ve Dünya'ya anlatacak.

26-27 Temmuz tarihlerinde, Amman’da Landmark Otel’de gerçekleştirilecek olan fuara çok sayıda Ürdünlü aday öğrenci, veli ve eğitimci katılıyor.

Haziran 2017’de Ürdün Yüksek Öğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanlığı tarafından akredite edilen Üsküdar Üniversitesi'nin düzenleyeceği tanıtım etkinliğinde, kurumu Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular ve Uluslararası İlişkiler Uzmanı Hasan Pehlivan temsil ediyor.

Dünyanın saygın üniversiteleri arasında yer alan Üsküdar Üniversitesi, Ürdün'den aldığı akreditasyonla birlikte artık Ortadoğu'nun da en çok tercih edilen üniversitelerinden biri olma yolundaki çalışmalarını Amman'daki fuarda daha da hızlandırmayı hedefliyor.
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)