Üsküdar Üniversitesi Eğitim Merkezi eğitimlere başladı

Bu kapsamda “Başarılı Çocuk Yetiştirme” , “Kadın Erkek İlişkileri”, “Yorgunluk Yönetimi” ve “Etkin ve Yetkin Anne Baba Olma” başlıklarında binasında katılımcılara eğitim verdi.

Üsküdar Üniversitesi Eğitim Merkezi eğitimlere başladı

Ülkemizin sosyo-ekonomik ve kültürel yapısına katkı amacıyla yola çıkan; bilim, sağlık, turizm, tarih ve kültür kaynakları yönetimi alanlarında uluslararası düzeyde eğitim ve araştırmayı hedefleyen Üsküdar Üniversitesi, Sürekli Eğitim ve Araştırma Merkezinde eğitimlerine başladı. Merkezde katılımcılara birçok alanda eğitim veriliyor.

Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, yeni tasarımlarla mevcut bilgiliyi kullanabilir hale getirme ilkesiyle eğitimlerini her alanda sürdürüyor.

Üsküdar Üniversitesi Eğitim Merkezi eğitimlere başladı 2

Bireylerin daha önce sahip oldukları yetenek ve becerileri daha aktif olarak kullanmalarını hedefleyen merkez, gelişime yönelik birbirinden farklı alanlardaki eğitimleriyle dikkat çekiyor. Öyle ki merkez eğitimci psikolojisi ve eğiticinin eğitimine de ayrı bir önem veriyor.

Bu kapsamda merkez, “Başarılı Çocuk Yetiştirme” , “Kadın Erkek İlişkileri”, “Yorgunluk Yönetimi” ve “Etkin ve Yetkin Anne Baba Olma” başlıklarında katılımcılara eğitim verdi.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN..

19.03.2012 11:11

Paylaş: