Üsküdarlı öğrenciler öğrenci kardeşleri için şimdi de Şanlıurfa’da

Üsküdarlı öğrenciler öğrenci kardeşleri için şimdi de Şanlıurfa’da

Üsküdarlı öğrenciler öğrenci kardeşleri için şimdi de Şanlıurfa’da 2Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya, Medya ve İletişim, ultrAslan UNI kulüpleri 'Sarıçoban'a Bir Şans Da Sen Ver' sosyal sorumluluk projesi kapsamında tam destek için Şanlıurfa’da. Üsküdarlı öğrenciler Sarıçoban Köy İlköğretim Okulu ve orada eğitim gören öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Üsküdar Üniversitesi, kırsal bölgelerdeki ihtiyaç sahibi öğrenci ve okullara desteklerini sürdürüyor.

Bu kapsamda Yeni Medya, Medya ve İletişim ile ultrAslan UNI kulüp başkanı ve üyeleri Sarıçoban Köy İlköğretim Okulu’nun ihtiyaçlarını karşılamak üzere Şanlıurfa’ya hareket etti.

İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nihal Toros Ntapıapıs öncülüğünde ‘Sarıçoban'a Bir Şans Da Sen Ver’ sosyal sorumluluk projesi başlatan Üsküdarlı öğrenciler THY gönüllüleri sponsorluğunda okulun ihtiyaçlarını yerinde tespit etti.

Viranşehir ilçesine bağlı Sarıçoban Köy İlköğretim okulunun ihtiyaçları ise etaplar halinde gerçekleştirilecek.

32 öğrencinin eğitim gördüğü okulda ilk olarak öğrencilerin mont, bot, kışlık kıyafetler ile kırtasiye ihtiyaçları karşılandı. Malzemeler öğrencilere teslim edildi.

Sonraki aşamada ise okulun boya, sıra, perde, tuvalet gibi demirbaşları temin edilecek, bahçe düzenlemesi yapılacak.

Üsküdarlı öğrenciler öğrenci kardeşleri için şimdi de Şanlıurfa’da 3
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)