Voleybolcularımızdan bir zafer daha
![Voleybolcularımızdan bir zafer daha Voleybolcularımızdan bir zafer daha](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2016/12/15/800/uskudar-universitesi-bayan-voleybol-takimi-03.jpg)
Üsküdar Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun düzenlediği 2. Lig Şampiyonası'nın 2. maçında da zafere uzanan ekip oldu. Okan Üniversitesi’yle karşılaşan voleybolcularımız sahadan 3-0’lık galibiyetle ayrıldı.
Maç öncesinde Beşiktaş’taki hain terör saldırısında hayatını kaybedenler anıldı. Takım oyuncuları terörü lanetliyoruz pankartıyla salona çıktı.Rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyen bayan voleybol takımımız; çeyrek finale çıkmayı, üst üste elde ettiği iki galibiyetle garantilemiş oldu.
![Voleybolcularımızdan bir zafer daha 2 Voleybolcularımızdan bir zafer daha 2](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2016/12/15/800/uskudar-universitesi-bayan-voleybol-takimi-04_2.jpg)
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)