Albert Einstein Üsküdar Üniversitesi standında

Bursa’da düzenlenen Educaturk Eğitim Fuarı’ndaÜsküdar Üniversitesi’nin standını ziyarete gelen öğrencileri Dünya fizikçisi Albert Einstein karşılıyor. Öğrenciler Einstein ile fotoğraf çekiniyor, sosyal ağlarda anında paylaşıyor.

Albert Einstein Üsküdar Üniversitesi standındaDavranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, Bursa AKM Merinos Fuar Alanında düzenlenen etkinlik çerçevesinde Bursa’da öğrenci ve eğitimcilerle bir araya geliyor.

Fuara yönelik çeşitli etkinlikler düzenleyen Üsküdar Üniversitesi’nin en dikkat çekici aktivasyonu dünyaca ünlü fizikçi Albert Einstein. Stantta öğrencileri Albert Einstein karşılıyor.

İlk başta şaşkınlıklarını gizleyemeyen öğrenciler Einstein ile çekindikleri fotoğrafları anında sosyal paylaşım ağları üzerinden arkadaşlarıyla paylaşıyor. Türkiye’de daha önce hiç kullanılmayan bu uygulamadan ise öğrenciler oldukça memnun.

8-9 Kasım tarihleri arasında Bursa AKM Merinos Fuar Alanında gerçekleştirilecek Educaturk Eğitim Fuarı’nda öğrenciler Üsküdar Üniversitesi’ni daha da yakından tanıma fırsatı elde ediyor.