Yaz döneminde ders almak isteyen öğrenciler için duyuru
Üniversitemizde yaz okulunda açılmasını istediğiniz ders talebiniz varsa; ilgili Fakülte/MYO Sekreterliğine 23 Haziran 2015 Salı gününe kadar, Rektörlüğümüzce değerlendirmek üzere dilekçeyle iletmeniz gerekmektedir.
Diğer Üniversitelerden yaz döneminde alacağınız dersler hakkında önemli bilgilendirme
25.06.2014 tarihli Yükseköğretim Yürütme Kurulu toplantısında alınan karar gereği; öğrencinin ilgili yılda üniversitenin programının taban puanından daha yüksek taban puanlı bir programın verildiği üniversiteden yaz öğretiminde ders alabilir. (Dersi alacağınız üniversiteyi ve dersin içeriğini bağlı bulunduğunuz Dekanlık /Müdürlükten uygunluğunu almanız gerekmektedir.)