Üsküdarlı öğrenci sayı kralı oldu
![](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2019/11/11/800/whatsapp-image-2019-11-11-at-10-44-58-1.jpeg)
Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü Korfbal takımı Ata’yı Anma Üniversiteler Korfbol Turnuvasına katıldı. Sabancı Üniversitesi Gebze Yerleşkesinde Atayı Anma Üniversiteler Korfbol Turnuvasına Üsküdar, Yeditepe ve Sabancı Üniversiteleri katıldı.
![](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2019/11/11/800/whatsapp-image-2019-11-11-at-10-44-59-1.jpeg)
Turnuvada Üsküdar Üniversitesi sporcusu Ahmet Bedirhan Çakır sayı kralı oldu.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)