Prof.Dr. Nevzat Tarhan Fuarın son gününde okurlarıyla buluştu
İstanbul TÜYAPta bu yıl 32incisi gerçekleştirilen Uluslararası Kitap Fuarı son gününde Prof. Dr. Nevzat Tarhanı misafir etti. Katılımın yoğun olduğu imza programında Tarhan, okurlarıyla sohbet etti, kitaplarını imzaladı. Tarhanın her yaştan okuru oradaydı.
Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan TÜYAP Kitap Fuarında bu yıl da okurlarıyla bir araya geldi.
32inci Uluslararası Kitap Fuarı 10 Kasım Pazar günü Prof. Dr. Nevzat Tarhanı okurla buluşturdu. Aktif hekimliğinin yanında kaleme aldığı kitaplarıyla da okurun gönlüne taht kuran Prof. Dr. Nevzat Tarhan, ilk olarak TİMAŞ Yayınlarının standında kitaplarını imzaladı.
İlginin yoğun olduğu programda Rektör Tarhan, okurlarıyla uzun uzun sohbet etti. Kendisine sevgi gösterisinde bulunulan okurları Tarhan ile fotoğraf da çektirdi.
1 saat Timaş Yayınları standında okurlarıyla kalan Tarhan daha sonra Nesil Yayınları standına geçti. Burada da yoğun ilgiyle karşılanan Tarhan, burada da kitaplarını imzaladı.