Facebook Pixel Code

Klinik Psikoloji ve Uygulama Psikoloji Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Asil-Yedek Listesi

KLİNİK PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KESİN KAYIT YAPTIRMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLERİN ASİL LİSTESİ

Sıra  Ad  Soyad
1 Seçil BESER
2 Gökhan VURAL
3 Tuğçe  BAĞCI
4 Osman  İLHAN
5 Halil Can KARATAŞ
6 Gülten Dümen
7 Burcu CANBULAT
8 Ece KOÇ
9 Duygu  BARLAS
10 Mehtap MUSTAFALIOĞLU
11 Sinem ÖZER
12 Baransel VARHAN
13 Feyza BEKİ
14 Mehmet Onur  SEZGİN
15 Merve DUMLUPINAR ARSLAN
16 Neslihan TURAN
17 Sena GENÇGÖNÜL
18 Burçin KABADAŞ
19 Ayşe Aysu MİRZALOĞLU
20 Şanver YEREBAKAN
21 Esra KESKİN
22 Betül UZUN
23 Arzu AY
24 Zeynep ÜLKE
25 Asuman ÖZTÜRK
26 Betül İLTER
27 Fatma Ceren KARAOĞUZ
28 Ece  ÇALIŞKAN
29 Meltem SEZER
30 Enes Cem ENGİN
31 Şehriban ÖZÇELİK
32 Meltem  DÖNMEZ
33 Çağla Seren  BAYDAR
34 Ebru ÖZKURT
35 Afranur  ŞENTÜRK
36 Büşra ÖZDEMİR
37 Nigar ÇİÇEK
38 Halil Utku ALTIN
39 Cenk  ERDEM
40 Ravza GÜMRÜKÇÜOĞLU
41 Duygu  KILIÇ
42 Havva ÖZEN
43 Cemre Ceren TAN
44 Aydan AKTAŞ
45 Hande  UYSAL
46 Ahmet Fahri KARABUDAK
47 Hamza  ÇÖLGEÇEN
48 Merve TERZİOĞLU
49 Sinem KANBOLAT
50 Ömer  BAYAR
51 Sinem KAHVECİ
52 Pelin  ÖZAYDIN BÜLBÜL
53 Esma SESLİ
54 Elif AYDOĞAN
55 Zeynep UYANIK
56 Pınar DENİZ
57 Kübra AY
58 Cengiz AKKAYA
59 Meryem Büşra YILMAZER
60 Emel  ERGÜN
61 Züleyha İclal AĞAN
62 Volkan BAYRAM
63 Tülay  ZEHİR
64 Zeynep BEKTAŞ
65 Sena  ÇİLİNGİR
66 Nur  SAĞIROĞLU
67 Hülya KASAP
68 Ayşe Nazlı HUNCA
69 Ezgi  YAŞAR
70 Yeliz AYDIN
71 Ayşe Hümeyra KUTLUOĞLU
72 Semra Nur  TAŞDEMİR
73 Seyit Ahmet IŞIN
74 Aziz Görkem  ÇETİN
75 Sümeyye ÜNAL
76 Sümeyye GEÇİMLİ
77 Elif Pelin ÖZMEN
78 Afsaneh ZEYNALİ
79 Hasan Turgut  ERDOĞAN
80 Emine  İLERİ

KLİNİK PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI KESİN KAYIT YAPTIRMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLERİN YEDEK LİSTESİ

Sıra  Ad Soyad
1 Duygu  ÇAĞLIN
2 Halime  MADEN
3 Gözde OKTAY
4 Seda BİRCAN
5 Başak TANRIVERDİ
6 Tuğçe KÜRKÇÜOĞLU
7 Merve ARSLAN
8 Ercan KIZILKAYA
9 Şule KAYA
10 Tugay TOSUN
11 Kübra Gizem ÖZEN
12 Halil Yağız ÖZTOL
13 Sümeyra ŞAHİN
14 Yasemin  ERDEMİR
15 Saadettin  OYNAĞANLI
16 Tuğrul  VARDARLI
17 Ufuk ATEŞ
18 Tuğçe Pelin KÖSE
19 Berke  ÖZKANOĞLU
20 Ayşegül  ÖZEL
21 Bahar ÇELİK
22 Begüm KOCA
23 Ezgi Ayben GÜZEL
24 Gözde ALTUN
25 Feyzullah ALPMAN
26 Kadriye KARATAŞ
27 Semra  AKBAŞ
28 Burcu Nazlı  ÖZDEMİR
29 Yonca YÜKSEL
30 Büşra BÖREKÇİ
31 Ceren ZİLAN
32 Barkan ESKİLİ
33 Çidam KUMKARA
34 Gülden ÇELİK
35 Suna AĞLI
36 Merve BAYRAM
37 Aslı  ARSLAN
38 Büşra EVKURAN
39 Özlem BÜYÜKÇAKMAK
40 Gökçe BİNDAL

 

UYGULAMALI PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLERİN ASİL LİSTESİ

Sıra Ad Soyad
1 Fatma Rida  ELGİN
2 Volkan  ULUSAN
3 Hilal DİLMENLER
4 Kübra Nur ÇEVİK
5 Gökhan  ÖZDAL
6 Yeliz  BÖREKÇİ
7 Esat  KÜÇÜKALİ
8 Şenez DOĞAN
9 Emine CÜNGAR
10 Garip KAYA
11 Hilal KORKUT
12 Asuman ULUPINAR
13 Elvan DURAS
14 Hilye Banu PALA GÜLSEREN
15 Sena TUNÇ
16 Reyan TEKİN
17 Ilgın AKGÖZ
18 Canberk CANSEV
19 Tuğba  ÇAPAR
20 Reyhan ERDOĞAN
21 Bahar KAPTANOĞLU
22 Hatice Kübra TOKMAN
23 Fatih  IŞIK
24 Aşkın SALĞAR
25 Neslihan BEYHAN
26 Zühal TOPÇUOĞLU
27 Musa Özgür  SALUR
28 Elif  YURTSEVEN
29 Sinem  KAHVECİ
30 Gökçen BİNDAL
31 Rabia  ÇALIŞKAN
32 Pınar  DENİZ
33 Çağla  ULAŞ
34 Ebubekir  ERTEN
35 Mustafa ALTAN
36 Özen KUŞ
37 Zehra Rümeysa TOPÇU
38 Şafak AKDEMİR
39 Özlem  KIRMIZI
40 Mine TİMUR
41 Semra Sezer YAĞCI
42 Derya ÖLÇENER
43 Zeynep YILMAZ
44 Ayşe Sedef  ÇELTİK
45 Tuğbanur İNANÇ
46 Fisun UYSAL
47 Ayşe  DEMİRCİ
48 Özkan ÖZER
49 Nuray  İNANAN
50 Ercan ACAR
51 Elvan BÜKÜLMEZ
52 Sibel ÖZTÜRK
53 Hasan Turgut ERDOĞAN
54 Maleyka JAFAROVA
55 Ayşe  BATUK

***Kesin Kayıtlar 10.09.2013 - 20.09.2013 Tarihleri arasında olacaktır.
*** Yedek Liste adaylarının kayıtları ile ilgili bilgilendirme 20.09.2013 tarihinden sonra ilan edilecektir.

KESİN KAYIT ESNASINDA İSTENEN BELGELER 

§  Lisans diplomasının aslı veya onaylı kopyası

§  Lisans not belgesinin (transkript) aslı veya onaylı kopyası

§  ALES Sınav sonuç belgesi (Tezli Programlara Başvuran Adaylardan İstenilmektedir.)

§  Nüfus Cüzdanın fotokopisi

§  Fotoğraf (4 Adet)

§  Erkek Adaylar için askerlik durum belgesi