Facebook Pixel Code

2012-2013 Bahar Dönemi Yüksek Onur ve Onur Öğrencileri

YÜKSEK ONUR BELGESİ ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
Bölüm Ad Soyad
Çocuk Gelişimi Meryem ŞENTÜRK
Ayşe KAYA
Semra SEZER YAĞCI
Dilara DEMİRCİ
Hilal ARSLAN
Zeynep TUTAL
Sümeyra KARA
Elektronörofizyoloji Songül GÜLBEYAZ
Gözde HOROZ
Eda YAR
Elif ÇELİK
İbrahim HACIOSMANOĞLU
Seval ÖZARI
Öznur SAYAN
Altun Büşra FİLİK
Harun YAŞAR
Recep YILMAZ
Esra İSKENDER
Rana TAY
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Fikriye BAŞARAN
Serdar KAMBUROĞLU
Sibel ŞAHİN
Handan AVCİ
Melisa AVCİ
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Türkan ÇAPCI
Yakup YALINKILIÇ
Gülseren YILDIRIM
Seda GÜLER
Ali TAŞTEKİN
Emre IŞIKGÖZ
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Duygu ŞİRİN
Zülal Betül ÖZKUL
Serhat SARI
Sinan ALAN
Çiğdem BİLGEÇ
Uğur DEMİR
Ersan ŞENER
Melike KAYGUSUZ
Seda POLAT
Mustafa ASLAN
Ecem SEVİMBAY
Yaşlı Bakımı Sevgi KILIÇ
Mehmet Fatih ABAYLI
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi
Bölüm Ad Soyad
Psikoloji Merve ÇALIŞ
Şeyma Ebru VARICIER
Psikoloji (İngilizce) Kübra BAYRAKTAR
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi
Bölüm Ad Soyad
Moleküler Biyoloji ve Genetik Süeda TUNÇAK
Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Eralp Emre YILMAZ
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Bölüm Ad Soyad
Çocuk Gelişimi Yasemin ÜNAL
Hemşirelik Hatice Kübra TOSUN
Çağla ERDOĞAN
Cansu KOÇ
Ümmügülsüm AYDOĞDU
Tuğba KANBUR
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ayşenur AKBAŞ
Elif YAZICIOĞLU
Sosyal Hizmet Ayşe USLU
Ayşe Hilal COŞKUN
Vedat ERKUŞ
Emine ÇABUK
Betül KARTAL
Elçin KOÇ
Sümeyye CİVAN
Ebru KARATEPE
Munise YİĞİT

 

ONUR BELGESİ ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
Bölüm Ad Soyad
Çocuk Gelişimi İlknur SÖZGEN
Gamze Hilal KUVVET
Burçin YILMAZ
Kübra GÜNDÜZ
Arzu BORA
Esra KUYUCU
Elif EROL
Özde Özbir ÖZER
Hülya GÜL
Melek BAYRAM
Dilek KAHVECİ
Elektronörofizyoloji Hamza KOYUN
Ceylan TÜRKAY
Basri Birkan KURŞUN
Fethullah Sami ERGÜNER
Zeynep YILDIZ
İrfan Emre AFŞEÖREN
Bircan GÜNEŞ
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Feyza HATİPOĞLU
Gülsün ÖZAY
Adem TURNA
Leman EKİN
Yeşim KILIÇ
Sümeyra DİLMEN
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Cennet BOZKURT
Elif GEZİCİ
Aylin Nur ALTINDAŞ
Feyza ADAL
Hasan BİLGİÇ
Davut AYDIN
Merve CEYLAN
Yaprak SERBEST
Mesut YALDIZ
Hilal TEMİZSOY
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri İlknur ER
Mehmet ÖZDEMİR
Ömer URUK
Eren PEZÜK
Ali Levent CAN
Esra ŞAHİN
Eslem ATCIYURT
İrem KARAASLAN
Abdullah ULUSOY
Eda SARİGENE
Arif YILMAZ
Dilek YILDIRIM
Yaşlı Bakımı Bilal KOÇAK
Elmas KADER
Deniz ÇAKMAK
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi
Bölüm Ad Soyad
Felsefe Esin Nesrin CEBECİ
Psikoloji (İngilizce) Zeynep ÇAKIR
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi
Bölüm Ad Soyad
Moleküler Biyoloji ve Genetik Atalay ATA
Betül SARI
Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Fatma Büşra IŞIK
Meltem Eda ÖMÜR
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Bölüm Ad Soyad
Çocuk Gelişimi Zeyneb Büşra FINDIK
Hemşirelik Zişan UZUN
Gizem DİKMEN
Şeyda Nur TAPIRDAMAZ
Gülşah ÜNAL
Sosyal Hizmet Neslihan BAYRAKTAR
Esra Liya ÖZSOY
Ayşenur ÇEVİK
Hulusi TORBACI
Kübra YILMAZ
Büşra GÜNEŞ
Yunus AYYILDIZ
Muhammed BİNİCİ