Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümü 4. Sınıf öğrencimiz Mehmet Ali Canbolant geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir. Üsküdar Ailesi olarak öğrencimize Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyoruz. Başımız sağ olsun.
İnternet sitemizde deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla çerezler kullanılmakta olup, izin vermeniz halinde zorunlu çerezler haricindeki çerezlerle toplanan veriler işlenmektedir. seçeneğine tıklamanız halinde tercih ve ilgi alanlarına yönelik maalesef sana özel bir deneyim sunamayacağız. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: Çerez Politikası