Glyndwr Üniversitesi ile Üsküdar Üniversitesi işbirliği

Glyndwr Üniversitesi ile Üsküdar Üniversitesi işbirliği Glyndwr Üniversitesi Uluslararası ofis sorumlusu Olga Edwards Üsküdar Üniversitesini ziyaret etti. Üniversitenin çalışmalarını yerinde inceleyen ve ilgililerden bilgi alan Edwards Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’la da görüştü. Edwards ve Tarhan, uluslararası işbirliği konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Davranış Bilimleri ve Sağlığı alanında Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi Üsküdar Üniversitesi uluslararası isimlerin de dikkatini çekiyor. Gerek Türkiye gerekse uluslararası başarılarıyla bir akademik yılı geride bırakan Üsküdar Üniversitesi, Uluslararası üniversitelerle işbirliği için hazırlıklarını sürdürüyor.

İngiltere’de bulunan Glyndwr Üniversitesi uluslararası ofis sorumlusu Olga Edwards, Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret etti. Üniversitenin uluslararası ofisini ziyaret eden ve tüm birimleri gezen Edwards. çalışmalar ve işleyiş konusunda da ilgililerden bilgi aldı.

Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile de bir araya gelen Edwards iki üniversitenin işbirliğine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

23.07.2013 14:35

Paylaş: