Akademik kurul toplantısı gerçekleşti
Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk akademik kurul toplantısı Merkez Yerleşke Senato toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın katılımı ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tayfun Uzbay’ın başkanlığında toplanan kurulda akademik personel de hazır bulundu.
Sıcak ve samimi bir havada geçen toplantıda gündeme dair konularda fikir alışverişinde bulunuldu.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)