“Sosyal Latin Dansçılar Yetiştirmek İstiyoruz”
Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Üsküdar Üniversitesi Dans Kulübü tarafından düzenlenen dans tanıtım gösterisi, Merkez Yerleşke Nermin Tarhan Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Dışardan katılımcıların da bulunduğu programda öğrenciler keyifli zaman geçirdi. Programa konuşmacı olarak milli sporcu ve Latin dans eğitmeni Umut Başıbüyük katıldı.
Sosyal Latin dansçılar yetiştirmek istediğini söyleyen Başıbüyük, Bachata ve Latin dansından kısa örnekler sergiledi. Hip-Hop eğitmeni Serkan Tutar, kendini tanıttıktan sonra sahnede dans performansını sergiledi. Kulüp başkanı Kadriye Yağmurcu da dans kulübüne giriş sürecinden bahsetti.
“Biz burada çok iyi arkadaşlıklar kazandık ve ekip olmayı anladık”
Kulübün bir diğer üyesi olan Sena Yurtlu, “Çok samimi bir grubuz, sakın endişeniz olmasın, biz burada çok iyi arkadaşlıklar kazandık ve ekip olmayı anladık” diyerek katılımcılara dansçılık hakkında önerilerde bulundu.
Toplu fotoğraf çekilmesinin ardından program sona erdi.
Haber-Fotoğraf: Rubaşa Ergin
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)