Üsküdar Üniversitesi 14. Rehberlik Sempozyumunda

Üsküdar Üniversitesi 14. Rehberlik SempozyumundaRehberlik Sempozyumunun 14’cüsü İstanbul’da başladı. Sempozyuma, Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi de katılıyor.

Her yıl geleneksel olarak ülke genelinde Özel Okullar Birliği önderliğinde düzenlenen Rehberlik Sempozyumunun 14’cüsü İstanbul’da Özel Marmara Koleji’ nde başladı. Psikolojik danışmanlık hizmetlerindeki gelişmelerin ele alınacağı sempozyuma Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi de katılıyor.

Her yıl geleneksel olarak ülke genelinde Özel Okullar Birliği önderliğinde düzenlenen Rehberlik Sempozyumunun 14’cüsü “İçimizdeki Gücü Yaşama Yansıtmak” temasıyla İstanbul Özel Marmara Koleji’nde başladı.

Sempozyum kapsamında çok sayıda alanında uzman isim farklı konularda atölye ve çalıştaylarla katılımcılara bilgiler aktaracak. Uygulamaları, deneyimleri, bilimsel çalışmaları ya da varlığı alanında otorite isimler de sempozyumda bulunacak.

Bu kapsamda Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi de sempozyumda. Sürekli Eğitim ve Araştırma Merkezi’nden Uzm. Psk. Orhan Gümüşel çalıştayda “Pozitif Psikoloji Uygulamaları-Duygusal Zeka ve Değerler Eğitimi” konularında katılımcılara bilgiler verecek.

24.03.2012 14:24

Paylaş: