Prof. Dr. Şükrü Aynacıoğlu Bilimsel Eğitim Toplantılarının konuğuydu

Üsküdar Üniversitesi ve NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nin birlikte düzenlediği Multidisipliner Eğitim Toplantıları devam ediyor. Her hafta farklı konuların ele alınıp bilimsel veriler ışığında tartışıldığı toplantıların bu hafta gündeminde “Farmakogenetik ve Gelişmeler” vardı. Konuyu Gaziantep Üniversitesi Farmakoloji Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şükrü Aynacıoğlu anlattı…

Prof. Dr. Şükrü Aynacıoğlu Bilimsel Eğitim Toplantılarının konuğuydu

Her hafta Çarşamba günleri Prof. Dr. Rasim Adasal Konferans Salonu’nda Üsküdar Üniversitesinin akademisyenleri, yüksek lisans ve lisans öğrencileri ile NPİstanbul Nöropsikiyatri hastanesinin uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilen Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantıları sürüyor.

Prof. Dr. Şükrü Aynacıoğlu Bilimsel Eğitim Toplantılarının konuğuydu 2Seçilen konuların bilimsel veriler ışığında ele alınıp, her yönüyle değerlendirildiği, farklı disiplinlerle de irdelendiği toplantıların bu hafta gündeminde “Farmakogenetik Çalışmalar”

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın da katıldığı toplantılarda konuya ilişkin bilgiyi bu alanda önemli çalışmalara imza atan Gaziantep Üniversitesinde Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şükrü Aynacıoğlu verdi.

Aynacıoğlu’nun sunumunun ardından vaka tartışması da yapıldı.