Acı Kaybımız! (Güliz Pınar Alön)
![Acı Kaybımız! (Güliz Pınar Alön) Acı Kaybımız! (Güliz Pınar Alön)](https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/images/2017/12/08/800/guliz-pinar-sayin_2.jpg)
Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans Programı 2. Dönem öğrencimiz
Güliz Pınar Alön 5 Aralık Salı günü geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayatını kaybetmiştir. Alön 7 Aralık Perşembe günü Zincirlikuyu mezarlığında defnedilmiş olup, Üsküdar Ailesi olarak öğrencimize Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.
Başımız sağ olsun.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)