‘Marka Konuşuyoruz’ un bu haftaki konuğu Neslihan Muradoğlu
Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşke B Blok 302 numaralı derslikte gerçekleştirilen etkinliğe öğrencilerin katılımı oldukça yoğun oldu.
Mesleki tecrübelerinden yola çıkarak sektörle ilgili önemli bilgiler veren yazar Neslihan Muradoğlu, İletişimci olmaya nasıl karar verdiğini, önüne çıkan engelleri, bu yollarda yaşadığı zorlukları, çok az para kazanarak çok değerli şeyler öğrendiğini, çalışma hayatının gerçekleriyle birlikte net bir şekilde gözler önüne serdi.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)