Endüstri mühendisi adaylarından fabrika ziyareti
Üsküdar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri, Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Hasan Çiçek’le beraber İzmit’teki Pirelli fabrikasını ziyaret ederek lastik üretimi aşamalarını yerinde izledi.
Üsküdar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ile Endüstri ve Liderlik Kulübü tarafından Kocaeli İzmit’ e bulunan Pirelli firmasına teknik bir ziyaret gerçekleştirildi.
Üsküdar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hasan Çiçek, Yrd. Doç. Dr. O. Murat Anlı ve 24 öğrenci, ziyarette lastik üretim aşamalarını yakından gördü. Geleceğin endüstri mühendisi olan öğrenciler, firma yetkililerinden üretim aşamalarına ilişkin bilgi aldı.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)